Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az erkölcsileg kifogásolható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az erkölcsileg kifogásolható bombanőknek miért szokták a külsejét szidni?

Figyelt kérdés

Például Kulcsár Edina. Vagy Palvin Barbara. Vagy a Borkai ügyben érintett Kóté csajok. Morális szempontból sokféle vád rájuk húzható, ezzel teljesen egyetértek. Valóban gátlástalan, pénzéhes stb csajok lehetnek.


De azért amikor elkezdik leszólni őket, hogy nem is néznek ki jól... Na azt már nem tudom megérteni! Ezek a csajok szexuális szempontból első osztályú nősténypéldányok. Én nem tudom, hogy akinek ezek nem jó csajok, akkor nekik ki számít jónak. Megnézném én, milyen van otthon!


Kicsit gyanús, hogy általában azért szidják az ilyen nőstények külsejét, mert nem kaphatják meg ezt a szintet és így próbálják valahogy ezt ellensúlyozni.


Vagy tévedek?



2021. jún. 4. 07:09
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
97%

“ Ha meg például egy tisztességesen dolgozó feleség és anya, akkor már teljesen mértékben megérdemli a NŐ jelzőt.”


A nő nem attól lesz nő, hogy feleség és anya lesz... vagy akkor szerinted a férfi attól férfi ha férj és apa?

2021. jún. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
84%
Mit nem értesz kerdező? Attól hogy te megdugnal egy feltöltött szájú, műcsöcsű p.csát, masnak még nem kötelező. Nem azert szidják mert nem valojaban arra vagynak. Hanem mert nem tetszik nekik, és kész. Nem értem miért olyan hihetetlen ez neked.
2021. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

*Nem azert szidják mert valojaban arra vagynak.

Bocsi becsúszott egy felesleges nem🙂

2021. jún. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
91%

Az életedet tennéd rá, hogy minden férfi úgy működik, mint te? Statisztikailag kellene pár olyan férfinek lennie, akik ha megtudnak gusztustalan dolgokat egy nőről, akkor nem találják vonzónak.


Egyébként is rengeteg szerencsétlenebb férfi van, aki csak többes számban mer nyilatkozni. Pont nemrég egy férfi, hát, "férfi" leírta válaszban, hogy minden férfi természetében benne van a nemi erőszak, pár válasszal lejjebb ezt egy normális férfi kikérte magának. Ebből mondjuk több kéne, tudom, hogy sok a normális férfi, az a baj, hogy csendben normálisak, az ostobák meg hangosan azok.

2021. jún. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Palvin Barbiban mondjuk mi a franc az erkölcsileg kifogásolható? Oké, vannak.bikinis-fehérneműs képei, mert modell, de nem kúrt-össze-vissza pénzért
2021. jún. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
80%
#25 Szerintem az kifogásolható benne erkölcsileg hogy mutogatja magát a világban ahelyett hogy rég egy kedves-aranyos hazai nőgyűlölő incelt szolgálna mint gondos asszonyka 😂 Mondjuk őt.
2021. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
72%
Kulcsár Edina se nem erkölcsileg kifogásolható, se nem bombanő. Egy házasságban élő, kétgyermekes édesanya és feleség. Arcra nagyon szép, testre átlagos.
2021. jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
27: de, vannak dolgai, amik igen. Konkrétan kiárusítja a gyerekeit az instagramon, és abból keresi a pénzét... nincs a gyereknek kb. egy pillanata, amit anyuci nem használ fel lájkvadászatra és szponzortartalomhoz... és ugye a gyerek nem tudja eldönteni, hogy ezt akarja-e.
2021. jún. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
77%
Nekem mindegy mit csinálnak ezek a nők, de miert ne lehetne hogy egyszerűen kinezetre nem tetszenek valakinek? A kerdező szerint jól néznek ki de más szerint meg nem. Ebben semmi különös nincs.
2021. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Palvin Barbiról javaslom Puzsér írását. Azt bárki megérti.


Viszont akik szerint ezek nem jó nők, akkor ki jó nő?

2021. jún. 5. 07:27
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!