Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az erkölcsileg kifogásolható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az erkölcsileg kifogásolható bombanőknek miért szokták a külsejét szidni?

Figyelt kérdés

Például Kulcsár Edina. Vagy Palvin Barbara. Vagy a Borkai ügyben érintett Kóté csajok. Morális szempontból sokféle vád rájuk húzható, ezzel teljesen egyetértek. Valóban gátlástalan, pénzéhes stb csajok lehetnek.


De azért amikor elkezdik leszólni őket, hogy nem is néznek ki jól... Na azt már nem tudom megérteni! Ezek a csajok szexuális szempontból első osztályú nősténypéldányok. Én nem tudom, hogy akinek ezek nem jó csajok, akkor nekik ki számít jónak. Megnézném én, milyen van otthon!


Kicsit gyanús, hogy általában azért szidják az ilyen nőstények külsejét, mert nem kaphatják meg ezt a szintet és így próbálják valahogy ezt ellensúlyozni.


Vagy tévedek?



2021. jún. 4. 07:09
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
75%

Puzsér... 😂 Szerinted ki fogja elolvasni? Nem azért mert Puzsér, hanem mert ki olyan kétbites hogy magától nincs véleménye, kell egy megmondóember?

Amúgy nem tudom mit vergődsz még mindig, szerintem itt mind nők válaszoltunk, megvédtük Barbarát és Edinát, kizárólag a te patkány stílusod kifogásolható a nőstényezéssel. A Kóté ikrek nem bombázók. Közelében sem járnak. Nem tudom hol élsz hogy így el vagy ájulva tőlük.

2021. jún. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Most nem fogok regényt írni, amikor már van egy jól megírt cikk, ami tartalmaz minden szükséges információt.

Akiben pedig annyi együttműködési képesség nincs, hogy legalább 30 másodpercet rászánjon egy cikkre, az pedig amúgy sem normálisan akar fórumozni, hanem csak a komplexusait kitölteni egy anonim oldalon 🤷‍♂️

2021. jún. 5. 07:44
 33/35 anonim ***** válasza:
81%
... mondja ezt ennek a nyomorult, szánalmas kérdésnek a kiírója 😂😂😂
2021. jún. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
És te mégis képes vagy időt és energiát fordítani erre a kérdésre... 🙄 De persze tudjuk, te csak "röhögni jársz ide" - ami annyira hihető, mint egy Bridget Jones film 😘
2021. jún. 5. 08:11
 35/35 anonim ***** válasza:
Mondjul Palvin Barbi, nem kifejezetten gazdag pasit valasztott, ahogy Edina sem.
2022. jan. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!