Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az erkölcsileg kifogásolható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az erkölcsileg kifogásolható bombanőknek miért szokták a külsejét szidni?

Figyelt kérdés

Például Kulcsár Edina. Vagy Palvin Barbara. Vagy a Borkai ügyben érintett Kóté csajok. Morális szempontból sokféle vád rájuk húzható, ezzel teljesen egyetértek. Valóban gátlástalan, pénzéhes stb csajok lehetnek.


De azért amikor elkezdik leszólni őket, hogy nem is néznek ki jól... Na azt már nem tudom megérteni! Ezek a csajok szexuális szempontból első osztályú nősténypéldányok. Én nem tudom, hogy akinek ezek nem jó csajok, akkor nekik ki számít jónak. Megnézném én, milyen van otthon!


Kicsit gyanús, hogy általában azért szidják az ilyen nőstények külsejét, mert nem kaphatják meg ezt a szintet és így próbálják valahogy ezt ellensúlyozni.


Vagy tévedek?



2021. jún. 4. 07:09
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
94%

Ezt a gusztustalan kettősséget a hímpéldányoktól sosem fogom megérteni. "Túlzás nőnek hívni, de basznám."


Nekem ég a fejem az ilyen pöcsiktől.

2021. jún. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
67%
Azért Palvin Barbit vaskosnak nevezni elég meredek.
2021. jún. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
92%
#11 ezeknek a szerencsétleneknek már a kulcslyuk is lyuk. Nem is jut nekik más, szerencsére teszi a dolgát a természet.
2021. jún. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk a kote ikrek elegge lopofaju ak..
2021. jún. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Azért megnézném én, hogy 100-ból hány pasas mondana rájuk nemet, ha lenne rájuk lehetősége!


11-es, mit nem értesz? Ha kizárólag szexuális erőforrás az illető, akkor nősténypéldány.

Ha meg például egy tisztességesen dolgozó feleség és anya, akkor már teljesen mértékben megérdemli a NŐ jelzőt.

2021. jún. 4. 09:14
 16/35 anonim ***** válasza:
93%
15: de akkor az se érdemelje ki a FÉRFI jelzőt, aki ilyen nősténypéldányokat megb...na, mert lyuknak lyuk. Az max. hímringyó vagy pasika.
2021. jún. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
92%
Azt nem értem, hogy én, ha valakit nem tartok férfinak, az taszít. Ez a férfitulajdonság szerintem a legvisszataszítóbb, hogy megdugnád, aki undorít.
2021. jún. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

De mi köze az erkölcsi oldalnak a szexuális vonzalomhoz?

Elárulom: SEMMI.

Ezért nem értem, hogy miért keverik össze a kettőt. Lehet egy nő kiállhatatlan, pszichopata kegyetlen egoista jégkirálynő is - ha külsőre vonzó, akkor kiváltja a szexuális vágyat.


Most tetszik, vagy sem, a férfiagy így működik. Engem egyedül ezek a hazugságok zavarnak. Hogy jajj hát a Kulcsár Edina nem is szép, meg nincs is jó alakja blablabla. Közben meg ugyanilyen csajokra verik a répát.

2021. jún. 4. 09:22
 19/35 anonim ***** válasza:
88%
Verd tovább te is a répát és nőstényezz meg gyűlölködj továbbra is serényen. És szűzen.
2021. jún. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
87%

Egyrészt a szépség relatív nem mindenkinek jönnek be. A női válaszolóknak pedig semennyire sem általában.


Másrészt a külső is "meg tud változni" a szemlélő szemében, ha mellé egy nagyon erősen kifogásolható jellem tartozik.


Ezt nem értik az incelek sem, pedig sok "szépfiú" van akit kerülnek a nők, mert jellemre egy szar, mert mondjuk olyan szadista, mint Joffrey "király" vagy ilyesmi.

2021. jún. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!