Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most flörtöl velem vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EriGushiken kérdése:

Most flörtöl velem vagy csak viccelődik?

Figyelt kérdés
Itt most nem az üzenetekre gondolo, hanem a hangalapú beszélgetésekre. Megismertem egy férfit nálam 3 évvel idősebb. Jó humorzéke van és az utóbbi időben minden este beszélgetünk. De nem tudok rájönni, hogy flörtöl vagy csak viccelődik, mivel néha kétértelmű dolgokat mond. Mivel kinden nap beszélünk, nem telik el úgy nap hogy ne legyen valami pikánsabb megemlitése is. Ezért kicsit érthetetlen nekem ez a helyzet, megkérdezni meg nem merem, mert tudom kitérő választ adna.

2018. aug. 3. 02:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Más helyzetben nem okozna gondot rájönni, hogy flörtől az illető vagy sem, de ennél a személynél kicsit nehezebb rájönni. Ezért nem tudom, már hogy hogyan viszonyuljak hozzá mivel lehet beképzelek valamit ami nincs is ott.
2018. aug. 3. 02:15
 2/3 anonim ***** válasza:

Nőként, ha az ilyeneket flörtként kezeled, akkor ca 75%ban igazad van.

32/f

2018. aug. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, néha nehéz rajtuk kiigazodni. Én sem tudtam, és végül ott dőlt el, hogy tényleg flörtről volt szó, mikor már továbblépett, és meg is érintett (nem intim helyen), és úgy kezdett el bókolni. Hagytam, mert tetszett a srác. De ha egy-két alkalom után nem hív el, akkor le fogom állítani, illetve megpróbálom elhívni én egy italra. Bár nem tűnik szégyenlősnek. Kapcsolatra kapható vagyok, de ez a taperoljunk és bohóckodjunk hónapokon át nem az én világom.

Ha flörtöl, ha nem, a lényeg, hogy továbbblép-e. Ha akar valamit, tovább fog lépni, ha csak flörtöl, akkor kb mindegy miért csinálja.


Amúgy szerintem flörtöl. Csak kérdés, hogy mit akar, dugni, vagy valami értelmesebbet.


Sok sikert, én is most pont várom a kövi találkozót emberünkkel, hogy lássam, hogy merre haladnak a dolgok.

2018. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!