Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem is vagyok az esete a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is vagyok az esete a srácnak kúlsőre, mégis vannak kétértelmű érzéseim vele kapcsolatban, beképzelem? Lent a többi részlet

Figyelt kérdés

Egy ismerősei körben mozgunk, ráadásul neki van egy kapcsolata is ( mindkettejükkel egy társaságban mozgunk néha) ami elég viharos, kicsit talán néhailyen se veled se nélküled lehet.. és én is randizgatok valakivel egy ideje.

Pont ezért nem tudom hovatenni hogy én vagyok-e *lye amiért néha többet látok bele helyzetekbe, vagy valóban így van csak nem akar lelepleződni emiatt.


A lényeg hogy külsőre tök más típusú csajokat nézeget, a barátnője is más típus, mint én. Szóval gondolom az a zsánere. De emellett én is vettem észre apró dolgokat, hogy épp engem nézett amikor nem figyeltem, vagy volt hogy hosszabban nézett a szemembe 1-2x, az is lejött hogy bír engem. Sőt, olyan is volt, hogy így többen beszélgettünk, oda néztem épp rá és gondolom pont nézett, mert elkapta gyorsan a tekintetét ahogy ránéztem. Előtte és utána is hulyeskedtunk is pedig, szóval egyáltalán nem vagyunk idegenek egymásnak, hogy zavarban legyen vagy bármi.


Egyszer szintén egy nagyobb összejövetelen, mikor kicsit többet ivott már mindenki, elkezdett ölelgetni, ( ez lehet szokása, részegen sokan ölelkezősek és barátságosak) pedig volt némi távolságtartás köztünk mindig is.

Az egyik ölelés elég szorosra és hosszúra sikeredett akkor, amikor azt gondolnád hogy kb szerethiánya van a másiknak, nem akar elengedni, csak szorít magához sokáig.. de nem lehet erről szó hiszen ott van a barátnője. Ráadásul innen nézve meg nem értem, miért mást ölel ennyire erősen és sokáig, őszintén megmondom nekem nem tetszene.

Emellett sokszor mosolyog ha beszélünk és kedves, figyelmes velem általában. ( bár jó magam mindenkivel mosolygós vagyok, ezert az emberek is ilyenek velem általában, így ez nem mond önmagában sokat, de h ez számít néha csak úgy is mosolygott mikor mondtam valami semlegeset, vagy másnak mondtam valamit és láttam hogy mosolyogott azon is) Máskor meg ugrat, vagy jót nevetett a “fantasztikus” “vicceimen”.

De eszembe jut a fenti rész ilyenkor mindig.


Külső szemmmel mi a veleményetek?



2018. dec. 25. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok és mióta van az illetőnek kapcsolata?


Esetleg lehet, hogy tetszel neki, mint nő, de én nem feltétlen gondolnék ebbe többet, mint egyszerű szimpátia.

2018. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos valami 20 éves kis buz1
2018. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigit, bár nem lettem előrébb sajnos...

Ha valaki végigolvassa és válaazol még annak pacsi!

(Igen, 22-23 évesek vagyunk, köszi :D. De az értetlenség miatt igazad van)


Elmondom nekem miért zavaros: mert én egyszerű szimpátiából nem ölelkezek egy haverommal/kollégámmal sem jó hosszasan így..(pörgesd le magad előtt a szitut egy szimpatikus kollégád vagy ellenkező nemű baratoddal, ahogy úgy fél percig szorítod magadhoz a másikat). Ez puszta szimpátia másnál, csak nálam meghittebb?


plane ha valaki kapcsolat mellett olelget ily módon másokat. Van haveri ölelés de az 3-4 mp max (!), a hosszú ölelkezések alapból kapcsolatba valóak.. max ha oka van, pl búcsúzkosás stb. ( de itt nem így volt)


Egy haveromat öleltem meg 1-2x én is egy-egy buli után, de őt is pár másodpercig, pont ezért, mert egy fél perces ölelkezés nagyon félreérthető szitut szül.. pedig sokkal melyebb viszonyban voltunk.


Plusz a tetszés jelei is itt vannak, amit fentebb írtam.


Igen, én pl vonzódtam hozzá, de mivel foglalt, én is randizgattam ez idő alatt. Miért foglalkozok vele? Egyrészt nagyon érdekel, hogy tényleg ennyire be lehet-e a fentieket nézni. Másrészt amit írtam, talán csak sosem jött ki úgy a lépés, hogy bárki nyíltan lépjen is valamit.


És legfőképp: Tudni mindig jobb mint nem tudni. Szóval ha kiderülne hogy csak baráti szimpátia, akkor nem angyalok rajta többet eleve. Nekem ez már jó, csak ne kússzon be az agyamba..

2018. dec. 27. 00:59
 4/4 anonim ***** válasza:
.
2018. dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!