Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titokban minden férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titokban minden férfinak igénye, hogy a nője felnézzen rá és csodálja?

Figyelt kérdés
2021. jún. 4. 13:16
A kérdező szavazást indított:
Igen
Többségében igen, de nem feltétlen mindegyiknek
Nem
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem hinném... a fériak többségének arra van igénye, hogy a nő gátlástalan legyen az ágyban vele. :D
2021. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Igen. Sőt, nőként mondom, a nőnek is igénye, hogy felnézhessen a pasijára.

De fontos hozzátenni, hogy ez nem egyenlő az alárendeltséggel. A pasi is tisztelje a nőt, ha ez mindkét részről megvan, csak akkor működik.

Vannak persze speciális, pl domináns/szubmisszív kapcsolatok, de itt most a nagy általánosságokról beszélek)

2021. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

férfi vagyok, és szerintem nem.

amelyik férfi attól érzi magát erősnek, hogy a nő felnéz rá és csodálja, annak nem kölcsönösségen alapuló egyenrangú párkapcsolat való, hanem valami kis thaiföldi importcsicska.

2021. jún. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kölcsönös tisztelet alap . Ezt a felvetést meg csodalast nem is értem.
2021. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Nő vagyok 52 éves. Azt hittem nálam ez nem téma. Mindig én voltam a "jobb" a férjemnél. A tanultabb, az elismertebb munkát végző, jobban kereső, az autót vezető /Ő ezt a belváros miatt nem tartotta fontosnak/. Még szexben is az aktívabb fél. A hosszú házasságunk alatt voltak hullám völgyek - inkább megbeszéltem a dolgokat barátnővel, nagyobbik gyerekemmel /ez nem volt helyes/ mert nem éreztem szellemi partnernek. Gondoltam rendben van ez így. Ritka, hogy valami 100%-os legyen. Mostanában viszont csak olyan párokat ismerek meg a korosztályomban ahol a férfi a több és rengeteget ad feleségének. Húzza felfelé. Egy ideje úgy érzem nagyot hibáztam, hogy én erre nem figyeltem. Akkor úgy nézett ki egy szinten vagyunk, aztán az évek során kiderült neki az a maximum, nekem meg a kezdő szint. Szóval azt gondolom hibáztam. Azok az igazán jó házasságok ahol ez pont fordítva van mint nálunk.
2021. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 mit kell az alatt érteni, hogy nem volt szellemi partner?
2021. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Hát szerintem meg nem jó, ha az egyik félnek az a "kezdő szint", ami a másiknak a "maximum", tökmindegy, hogy ki a férfi és ki a nő. Eleve régen rossz, ha megfogalmazódik kérdésként, hogy vajon ki a "több" meg a "jobb". Partnerek legyetek, akik tisztelik egymást kölcsönösen, meglátják a másikban az értéket, de nem hinném, hogy egészséges, ha bárki is úgy viszonyul a párjához, mint valamiféle éteri, csodálatos teremtményhez, akihez soha nem érhet fel ő, a gyarló ember.
2021. jún. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!