Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküvőig semmi szex! Vállalnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőig semmi szex! Vállalnátok?

Figyelt kérdés

Három hete vagyunk együtt a párommal és megállapodtunk, hogy esküvőig nem leszünk együtt! A dologhoz hozzátartozik, hogy egyszer, régen, amikor még csak barátok voltunk, voltunk együtt, de azóta egyikünknek sem volt senkije, előtte szintúgy, mert az elsők voltunk egymásnak. Eredetileg a párom ötlete volt, mivel őt bár nem vallásosan, de elég konzervatívan nevelték a szülei, de úgy gondolom, miért ne? Egyszer voltunk együtt, csalódás nem érhet minket. Bár nem szüzen házasodnánk, de legalább a párom volt az első az életemben.

Próbáltatok már ilyen fogadalmat betartani? Sikerült?


2010. aug. 25. 00:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez még a jobbik eset, hogy így lesz a fogadalom, hogy már voltatok együtt, nagyjából tudjátok, hogy mire számíthattok.

Amúgy én nem vállalnám úgy, hogy előtte nem voltunk együtt. A szexualitás nagyon fontos egy párkapcsolatban. Ha nem jó a szex, előbb utóbb megcsaláshoz, váláshoz vezetne.

2010. aug. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%

Nem, mert hülyeség.


26/L

2010. aug. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nem hülyeség, mert őszintén szólva, így van egyfajta kis kellemes feszültség az életünkben. Így bizonyos pillantások, mozdulatok sokkal nagyobb szerepet kapnak, mint hinné az ember.
2010. aug. 25. 00:17
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy az esküvő három hónap vagy három év múlva lesz-e.
2010. aug. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen, az is igaz, hogy nem mindegy mikor van az esküvő. Mi még nem tűztünk ki dátumot, de valamikor jövőre.
2010. aug. 25. 00:22
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem sok értelme van...

Amúgy is hülyeségnek tartom, mivel nem biztos, hogy összeilletek az ágyban..., viszont elfogadom, mert valakinek ilyen az erkölcsi értékrendje..., de nálatok már mi értelme van, ha már megtörtént?:D

Ti tudjátok, de így már szerintem semmi értelme/jelentősége nincs...

Most vagy egyszer sem, vagy többször...:D ez a véleményem:P

2010. aug. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Annak az egy alkalomnak az volt a "lényege", hogy megígértük anno, hogy először egymással leszünk együtt. Így biztos kellemes emlékként marad meg bennünk (így is lett).
2010. aug. 25. 00:27
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy már voltatok együtt, sokat javít a dolgon, de így is érhetnek majd meglepetések benneteket. Én nem vállalnám és igazán nektek sem javasolom. Értelme ugyanis sok nincs, ha tényleg hűségesek lesztek egymáshoz.
2010. aug. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Ez nagyon súlyosan aszexuális.Csokit se egyetek,szép helyekre se menjetek nyaralni,mindentől tartózkodjatok,ami gyönyörteli az életben.Végülis,ezért születtetek,hogy szenvedjetek,és lemondjatok.Majd amikor 70 évesen vered a fejed a falba,hogy mekkora agyatlan barom voltál,és miért nem valami nimfomán tüzes csajjal álltál össze,na akkor már mindegy lesz.
2010. aug. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

1et értek az előzővel.

Baromság.

2010. aug. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!