Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküvőig semmi szex! Vállalnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőig semmi szex! Vállalnátok?

Figyelt kérdés

Három hete vagyunk együtt a párommal és megállapodtunk, hogy esküvőig nem leszünk együtt! A dologhoz hozzátartozik, hogy egyszer, régen, amikor még csak barátok voltunk, voltunk együtt, de azóta egyikünknek sem volt senkije, előtte szintúgy, mert az elsők voltunk egymásnak. Eredetileg a párom ötlete volt, mivel őt bár nem vallásosan, de elég konzervatívan nevelték a szülei, de úgy gondolom, miért ne? Egyszer voltunk együtt, csalódás nem érhet minket. Bár nem szüzen házasodnánk, de legalább a párom volt az első az életemben.

Próbáltatok már ilyen fogadalmat betartani? Sikerült?


2010. aug. 25. 00:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%

Én is így tervezem, bár sajnos nincs még párom. Sokan nem is hiszik el, de nemzetközi szintű felmérés tanúsítja, hogy akik várnak a szexszel, ott 95-99% az esély, hogy együtt maradnak, akik házasság előtt kezdik ott csak 30%. Az oka a hormonális szabályzásban keresendő (PEA, oxitocin, endorfin, de ezt most nem részletezném, mert úgyis leszólnak érte. /Ha kell, elküldöm priviben/.

Lehet benne valami, Döbbenetes szám, de a megkötött házasságok 50%-a 1-5 éven belül felbomlik. Azért ez nem kis szám.

Szóval én vállalnám.


F

2010. aug. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%

De amúgy kedves kérdező, ha ennyire nem értesz velünk egyet, akkor minek kérdezel?:D

Most csak ki akarod erőszakolni a Te véleményedet másokból, hogy "megnyugodj", vagy mi?

Szerintem tök jó, hogy Vele történt az első, s ha már megtörtént, meg szeretitek is egymást, akkor már nem kéne várni...de ez a TI döntésetek, ez a szöveg meg csak az ÉN szubjektív véleményem:D


Amúgy kétlem, hogy emiatt lenne annyi válás...

2010. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is működhet. Aki képes így kitartani 1 évig a párja mellett, az megérti majd, hogy a házasság sem CSAK a szexről és a lángolásról szól. annak nem fog gondot okozni, hoyg nem dughat 6 hétig a frissen szült feleségével, vagy esetleg várnia kell pár hónapot, mert a neje minden energiáját a párhónapos baba köti le.

Egy ilyen párkapcsolatban más értékek a fontosak, a résztvevőknek is más a fontosabb. Működhet! Csak a mai világban más a divat. De a divat sosem arról volt híres, hogy működőképes dolgokat javasol, sőt.

2010. aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
SOHA! 14/L
2010. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha a Kedvesem akarta volna, vállaltam volna. Mondjuk mi alapból távkapcsolatban éltünk 1 évig (azóta már összeköltöztünk), kéthavonta láttuk egymást, szóval túl sok szex nem volt.
2012. máj. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!