Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az, aki ilyet csinál? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az, aki ilyet csinál? Van erre normális magyarázat?

Figyelt kérdés
Fiúk! Ha egy csajjal jó barátok vagytok, és ő belétek szeret, aztán egy ideig küzdötök a barátságért (pedig a lány megmondta, hogy békén kéne egymást hagynotok), aztán mégis barátkoztok újra, aztán tényleg félbe marad az egész, és utána a csaj keres (de nem nyomul, mert mindig a srác viselkedett kétértelműen, nem a csaj!), és már megint nem úgy csináltok, ahogy a barátok szoktak... Aztán a srác megtudja, hogy a csaj még mindig szereti, összevesznek, kölcsönösen csalódnak egymásban, a fiú lekvázza a lányt (pedig erre oka nincs), megállapodnak abban, hogy nem beszélnek többet. Erre a fiú ráír msn-en a lányra, és nem hogy békén hagyná, hanem még tovább idegesíti. Szóval... A kérdés tulajdonképp az lenne, hogy vajon milyen indíttatásból viselkedhet így egy srác? Normális ez? Szerintem nem. Bocsi ha hosszú, érthetelen és unalmas lett, kicsit ideges vagyok.
2010. aug. 25. 00:57
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Sztem a srác is érez irántad vmit, csak nem meri bevallani...tipikus pasis dolog....általában ezt csináljuk, mert azt várjuk h a csaj "kellesse" magát...esetleg a 2. lehetőség, h csak szivat..:Sami gáz...
2010. aug. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ez nekem túl magas...
2010. aug. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
előttem szólüó jaja azt se tudom mennyi 1+1 nemhigy ezt értsem...
2010. aug. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Hát, nagyon bonyolult kapcsolat ez a miénk. már egy éve megy ez az egész... És amikor kérdőre vontam, hogy miért viselkedik így, ha csak barátként néz rám, a piára fogott mindent, pedig egy csomó minden józanul történt. Meg nem tudom, hogy lehet ennyire megjátszani a dolgokat. Egy barátságot például. Az a legrosszabb, hogy elkerülni sem tudom, mert osztálytársam... Felfoghatatlan ez az egész.
2010. aug. 25. 01:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Fiú és lány között nincs barátság... A srác meg nem tudja, mit érez irnátad és ez zavarja, ezért is viselkedik így.
2010. aug. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Jó tudom, hogy nagyon bonyolultan van leírva, és ráadásul késő is van, ne haragudjatok. :D

De ezek egy év eseményei... Annyi a lényeg hogy volt egy barátom, aki csak barát volt, de mégsem úgy viselkedtünk... Aztán beleszerettem, és mondtam neki, hogy nekem nem fog ez így menni. De nem hagyott békén. Keresett mindig, meg jött utánam. Aztán ahogy vége lett a sulinak, nem beszéltünk egy ideig, én felkerestem. Gondoltam, hogy lehetünk barátok, de tovább csinálta a hülyeségeit... Aztán megtudta, hogy szeretem. Megbeszéltük, hogy békén hagyjuk egymást végleg. Erre ma ír, mert az egyik barátjának emlegettem őt (az a valaki meg kedvesen bemásolta neki), és tovább idegesített. Miért nem hagy békén? Ha egykor barátok voltunk, legalább ennyi lehetne benne, hogy nem kínoz tovább...

2010. aug. 25. 01:12
 7/14 A kérdező kommentje:

De ha ilyeneket mondott, hogy csak barátként néz rám. Meg lekváz. Bár, ez a beszélgetés úgy zajlott: ő - de valahol belül még szeretlek és fontos vagy nekem. rá 20 percre: tudod, mi a véleményem rólad? egy hülye kva vagy. de ne vedd magadra, bocs, csak jól esett leírni. erre 10 percre: semmit nem érzek most. csak közömbösséget.

Ez volt kb. két hete...

Amúgy 16 éves a fiú, bár lehet, hogy nem tűnik annyinak a viselkedése alapján. Amúgy azt mondta valakinek (bár részeg volt), hogy valaha tetszettem neki.

Amúgy tisztában vagyok vele, hogy én sem vagyok normális, hogy ezek után foglalkozom vele, és rágom magam rajta... De egyszerűen nem éreztem ilyet eddig. Ha valaki tud valami okosat mondani, nagyon megköszönném, és az eddigi válaszokat is köszönöm!:)

2010. aug. 25. 01:16
 8/14 anonim ***** válasza:
Sztem hagyjad ezt a srácot, mert kicsit mintha bunkó lenne. Lekurv@zott és te meg még ezen töröd magad? Nem érdemes! Találsz te normálisabb, érettebb srácot is!
2010. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De ha egyszer csipázzátok egymást akkor hol itt a probléma, bár a mai fiatalok agyába nem látok bele, de miért lenne az baj ha mint osztálytársak járnátok egymással.
2010. aug. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válasz!

Ez a baja: egy csajjal jó barátok vagytok, és ő belétek szeret, aztán egy ideig küzdötök a barátságért (pedig a lány megmondta, hogy békén kéne egymást hagynotok), aztán mégis barátkoztok újra, aztán tényleg félbe marad az egész, és utána a csaj keres (de nem nyomul, mert mindig a srác viselkedett kétértelműen, nem a csaj!), és már megint nem úgy csináltok, ahogy a barátok szoktak... Aztán a srác megtudja, hogy a csaj még mindig szereti, összevesznek, kölcsönösen csalódnak egymásban, a fiú lekvázza a lányt (pedig erre oka nincs), megállapodnak abban, hogy nem beszélnek többet. Erre a fiú ráír msn-en a lányra, és nem hogy békén hagyná, hanem még tovább idegesíti.

Bocs ha kicsit hosszúra és érthetetlenre sikerűlt, ideges vagyok!

:)

2010. aug. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!