Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Évekkel ezelőtt visszautasítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évekkel ezelőtt visszautasítottam, de évente így is mindig felbukkan. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Főiskolán szerelmet vallott nekem, teljesen normálisan megmondtam neki, hogy én nem érzek így iránta. Azóta eltelt 3 év. Nekem rég párom van, viszont ez a fiú tavaly is írt azzal a szöveggel, hogy "találtál már normális pasit?" Nem válaszoltam rá semmit. A héten megint felbukkant, és azt írta, hogy kíváncsi mi van velem, elmennék-e vele kávézni. Én nem akarok vele se társalogni, se barátkozni. Megint hagyjam figyelmen kívül? Vagy csak írjam meg, hogy van párom?
2021. jún. 5. 16:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
tiltas, torles es kesz. nem kell ezen sokat agyalni.
2021. jún. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Sajnos én is ezen gondolkodtam...
2021. jún. 5. 16:35
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
Tiltás, ennyire egyszerű.
2021. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Ramos ökle ***** válasza:
72%

"Én nem akarok vele se társalogni, se barátkozni."

Ezt nehéz lenne leírni neki is?

Leírod neki. Ha felfogja, oké, ha nem, tiltod.

Ezen nem kell gondolkodni, pont ezt használja ki, h nem aszerint viselkedsz vele, ahogy kellene.

2021. jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem szerettem volna megbántani. Pont ez a baj az igaz.
2021. jún. 5. 17:21
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Bantsd meg. Abbol fogja megerteni.
2021. jún. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Megírtam ma neki, hogy nem találkozok vele, mert van párom. Erre az volt a válasza, hogy ő örök szingli. És meséljek a páromról, meg vigyem magammal őt is a kávézásra. Erre már nem tudok mit mondani..Tiltás lesz sajnos. Semmi köze ezekhez. A párom meg nyilván nem fog kávézgatni olyan emberrel, aki korábban szerelmes volt belém.
2021. jún. 7. 16:19
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Te élvezed hogy csorgatja rád a nyálát, más magyarázat nincs a viselkedésedre.
2021. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hihetetlen ez a rosszindulat. Akkor minek írsz? Megírtam mi volt, mikor visszaírtam neki egy darab mondatot hogy van párom. Nagy élvezet. Főleg, hogy a párom is látja. Nincs magyarázat a viselkedésemre. :D

Gondoltam a normális válaszolóknak leírom mi lett a történet vége. Te nem tartozol közéjük. Kötekedni pedig menj máshova, mert én erre nem vagyok kíváncsi sajnos. Ebbe a kategóriába még kérdést se írtam ki. Most sem kellett volna mert a magadfajta unatkozó, kötekedő ember mindenhol ott van.

2021. jún. 7. 17:07
 10/17 anonim ***** válasza:

#8: Jaj hagyd már... Mi rosszat tett? Hogy megírta korrekten, hogy van barátja és nem szeretne találkozni? Valószínűleg én is ezt tettem volna, mert nem vagyok egy tuskó, hogyha valaki valamit kérdez, akkor az a válaszom, hogy letiltom.

Nyilván ha ezután sem áll le a fiú, akkor törölni kell. De nehogy már gond legyen, hogy valaki normálisan válaszol a másiknak. A négyes válaszoló is ezt tanácsolta amint látod.

Ez a felesleges beszólogatás itt az oldalon már fárasztó nagyon.

2021. jún. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!