Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult olyan, hogy megbánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult olyan, hogy megbántad, hogy visszautasítottál valakit?

Figyelt kérdés
Pl évekig összejártatok, de nem volt komoly a kapcsolat. Ő akart volna komolyat, de te nem! És évek múlva rájöttél, hogy elhibáztad és nem kellett volna visszautasítanod?
2021. márc. 24. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
nyilván, de belegondolva, az elutasítás pillanatában jól döntöttem. még akkor is ha később megbántam.
2021. márc. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor csak az emléket bánja az ember szerintem, hiszen jó pillanatai mindenkinek vannak, de teljes emberként akkor sem kellett neked, mint ahogyan vélhetően most sem kéne, ha ott lenne.
2021. márc. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Azt többször, hogy nem.
2021. márc. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Egyetlen egyszer, de csak rövid ideig éreztem így, aztán rájöttem, hogy mégiscsak jó döntés volt, és az azóta eltelt idő is teljes mértékben ezt igazolta.
2021. márc. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem, soha nem bántam meg. Egy kicsit sem.
2021. márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Van egy női munkatársnőm, aki barátkozni akart volna velem (előtte nyitottam felé én is, majd meglepire vevő lett volna rá). Csak én megijedtem a lehetőségtől, így elhajtottam, elflegmáztam vele a dolgot, így csak köszönünk egymásnak.

Az érdekel továbbra is, hogy mi lett volna, ha nem flegmázom el a dolgot, milyen barátkozás, munkatársi kapcsolat lehetett volna ebből?

2021. márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen,de volt volt már olyan is hogy azt bántam meg hogy nem. 😊
2021. márc. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak első kiszemeltemm történt.
2021. márc. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom a férfi aki nem akart kapcsolatot, az a jövőben sem a lelked fogja érdekelni , rajtad kívül még pár csajt fúrogat az ilyen alak általában..
2021. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben nagyon sok csaj akart tőlem valamit (szexet, szerelmet, tartós kapcsolatot), de én mindig hűséges maradtam aktuális páromhoz. Többször kiderült, hogy kár volt, pontosabban pofára estem, mert velem viszont nem voltak hűségesek. Utóbbi időben gyakran kapom magam olyan gondolatokon, hogy talán mégsem kellett volna azokat a csajokat kihagyni. Igaz, így még egyszer sem kellett pofán köpnöm magam reggel a tükörben, és ez is valami...
2021. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!