Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van összefüggés ebben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van összefüggés ebben?

Figyelt kérdés

A kérdésem kicsit tudományos, de kíváncsi vagyok hogy ti találtatok-e összefüggést. A kérdésem az, hogy mit jelent az, hogy egy férfi TÖKÖS? Itt a herék nagysága a fontos, hogy több tesztoszteront termel, ezáltal keményen beleáll a dolgokba, férfiasan viselkedik? Mivel férfi vagyok, sokszor jártam zuhanyzóban, és ott is azt vettem észre, hogy a tökös srácok sokkal harsányabbak, agresszívebbek, mint a kis tökű társaik. A TÖKÖS az férfiast jelent, de ennek tényleg van szervi alapja?


Amikor a nők a tökös férfit keresik, és amikor már van párjuk, tapasztaltak összefüggést? Létezik olyan, hogy nagy golyók, de visszahúzódó, alárendelődő személyiség?



2021. jún. 6. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nincs összefüggés a nemi szervekhez.


A tökös férfi annyit jelent, hogy van bátorsága megtenni, vagy kimondani bizonyos dolgokat. Röviden tömören bátor.


30+ N

2021. jún. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem, de a here az tesztoszteront termel, ami meg hozza a bátorságot. Nekem pl. nincs ökölnyi golyóm, én inkább kerülöm a balhét, a konfliktust. Mások meg büntetőfékeznek, agyonverik a másikat, napi 5X akarnak szexelni, csak önmagukat képviselik, csak a saját érdeküket nézik.


A munkahelyemen is ezt látom, akik olyanok, azok simán félrelépnek, benne vannak a balhéban, akiknek meg nincs méretes zacsi, azok meg elvannak szépen csendben. A kérdésem arról szólna, hogy ezt más is észrevette már? A barátnőm is mondta, hogy az előző barátja, naponta többször is szexelt vele(állandóan), de neki ez már sok volt, a srác meg nem tudott leállni. Neki is két strucc tojása volt.

2021. jún. 6. 16:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Láttam már kicsi és nagy golyóval rendelkező férfit az életem során és nem vettem észre rajtuk ezt az összefüggést. Nem az határozza meg a férfias bátorságot.


1#

2021. jún. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tehát arra vagy kiváncsi, hogy a "tökös" kifejezés honnan ered? Ez jó kérdés, de szerintem a magyar nyelvtani részen kéne feltegyed.
2021. jún. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok bátor nőt ismerek, nincsenek heréik.
2021. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az állattartásra utal, hiszen sok háziállatot szokás kasztrálni azért, hogy nyugodtabbak legyenek. Ezt vetíthették ki aztán arra is, hogy tökös-töketlen, mint viselkedésbeli hasonlóság.
2021. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!