Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit mar regebbrol ismerek, de akkor nem volt koztunk semmi.

Kb 5ev utan elkezdtunk ujra beszelni, az elmult ido alatt nekem is volt egy komoly kapcsolatom, aminek mar 2 eve vege, es neki is volt, aminek még csak 6honapja lett vége..

Az elején nagyon jol elvoltunk.

Elég gyakran találkoztunk, sokat beszelgettunk, viccelodtunk es beszéltünk persze komolyabb dolgokrol is.

Aztan egy idő után azt kérte lassitsunk, mert neki gyors es találkozzunk ritkábban, mert o nem tudja meg, hogy mit akar..

Azt hittem hetente egyszer akar talalkozni, de o havonta 1-2-szer akart 🙄

Ebbe nem mentem bele es nehezen, de belement, hogy akkor hetente.

Ez a dolog addig tetszett neki még itt volt velem, hazaert mar irta is, hogy neki igy nem jo, hogy igy talalkozunk, ritkábban akar.

Osszevesztunk sokszor ebből es volt, hogy egesznap nem beszéltünk csak este irt, hogy ő jön hozzam, akarok - e találkozni.

De ez is kiabrandito volt, mert egyszer bevallotta, hogy még vannak erzesei az exe iránt.

De azt mondta várják rá, mert neki idő kell.

Minden hulyeseget elfogadtam, mert en komolyan akartam ot es eleg komoly erzeseim is lettek.

Szavakkal alazott meg, mert tudtam, hogy nem vagyok neki fontos, hogy nem szamitok neki annyira, mint, amennyire o nekem.

Ha itt volt legtöbbször en voltam az, aki hozzabujt, megolelte..

Neki minden ilyen tett nehezere esett. 😓

Aztan az utolsó talalkozasnal azt hittem, hogy jo minden.

Megbeszeltunk a heti talalkozast is, nem veszekedtunk.

Kozos jövőről beszéltünk.

Aztan hazaert...

Minden megváltozott.

Ra 1 hétre szó nélkül és ok nélkül letiltott.

Es én hulye kerestem ot, hogy oldjon fel, mert nem tettem semmit.

2napra ra oldott fel.

Azt kertem, hogy tiltsa le az exet, mert en igy nem tudom tovabb folytatni, hogy tudom o meg erez iranta.

Állítólag nem beszelnek mar egy ideje.

Ezert en tiltottam le a fiut es meg se vartam, hogy mit ir vissza.

Betelt a pohar,de nagyon hianyzik, hianyzik, hogy nem beszélünk es, hogy nem latom😢

Azt hittem keresni fog, ahogy en tettem, de mar 4.napja ennek.

Nem tudom mit tegyek, mert egesznap o ra gondolok. 😓


2021. jún. 6. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe. keress olyat, aki normális. Jobbat érdemelsz.
2021. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tarcsiban akart tudni, amíg az exét elfelejti.
2021. jún. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz szamár lenni a ló helyett? Búfelejtésre kellesz neki, de ahogy talál valakit, aki iránt többet is érezni képes, el leszel hajítva.
2021. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Te mit nem értesz azon, amit leírtál? Nem kellesz neki semmi komolyra. Olvasd már el...
2021. jún. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!