Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, Ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Ha lenne egy olyan nő, aki minden téren tetszik. Életvidám, mindig mosolygós, nagyon pozitív kisugárzással és mellé intelligens, humoros.... DE házas. Viszont azt tudom, hogy a férje külföldön van, alig van otthon.


Nagyon kedvelem, kedvelni szerintem ő is kedvel.


Ti megpróbálnátok megszerezni vagy adjam fel? Vagy esélyem nincsen? Csak rá gondolok, nem tudom kiverni a fejemből. Szeretném, ha ő lenne a párom.



2021. jún. 6. 22:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
18%
belógatnam a kukacom.
2021. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%
Férjes asszonyra mész rá, az elég kínos. Az a nő semmiben nem másabb mint a többi, van hozzá millió hasonló. Csak azért érzel így mert áll, rá a zászló. Mellesleg, ha így megcsalná a férjét, akkor valószínűleg téged is megcsalna.
2021. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
1: nem az a fajta lány
2021. jún. 6. 22:38
 4/31 A kérdező kommentje:

2- nem, ilyen nőt még nem találtam, abszolút az ideál, nem a far am vonz.


Meg nem csalná, túl rendes ahhoz. Én elszeretni akarom tőle. Nem tagadom. Nem vagyok rá büszke, de nekem ő a nagy ő

2021. jún. 6. 22:40
 5/31 anonim ***** válasza:
40%
Biztos nem írnék ide, hanem rámennék a csajra.
2021. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
30%
Felejsd el
2021. jún. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Jó csak ilyen szituban soha nem voltam. Tiszteltem a házasságot, de mivel kint van a párja, abban reménykedem, hátha eltávolodtak és el tudom érni, hogy belém szeressen.
2021. jún. 6. 22:47
 8/31 anonim ***** válasza:
97%
Ha meg akarod szerezni, elcsalni a férjétől, akkor csábítsd el. Persze ha tudod és hagyja. Sok sikert
2021. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
6- de fejtsd ki kérlek miért?
2021. jún. 6. 22:48
 10/31 anonim ***** válasza:
83%
4 Nincs ilyen, hogy "elszeretni". Ha hűséges a férjéhez, akkor nem fog belebonyolódni egy olyan mély és hosszan tartó érzelmi viszonyba sem senkivel, aminek okán már el is válna. Az ugyanolyan megcsalás, egy rendes ember ebben nem venne részt.
2021. jún. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!