Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elítélendő ha egy 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendő ha egy 25 év körüli nőnek/férfinak még nem volt hosszútávú párkapcsolata? Egyből a hibákat kell keresni benne?

Figyelt kérdés

Mi a véleményed? Szégyelnie kell magát annak akinek így alakult és magyarázkodni?

Egyből azt hiszik, hogy annak a személynek valamilyen baja lehet akár mentálisan, vagy viselkedési téren?


El mondja az ember egy esetleges alakulóban levő kapcsolatnál és legyen őszinte hogy még nem volt?

Én már kétszer elmondtam és valahogy furcsálták, megbélyegeztek és gondolatban bekategorizálhattak vagy cimkézhettek.

Éreztem hogy utána másképp álltak hozzám.


2021. jún. 6. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Semennyire, ugyanis senkinek semmi köze hozzá, hogy ki miként éli az életét.
2021. jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%

Szégyellnie nem kell, sem magyarázkodni.

Viszont szerintem is valami pszichológiai probléma jele,

hiszen a legtöbb ember már kisgyerekkorától lesz szerelmes, ha ezt 25 éves koráig senki nem viszonozza, ott valami gond van (önbizalomhiány, alacsony önértékelés, kommunikációs képességek hiánya, rossz beidegződések, stb. ).

Ha szóba kerül a téma (általában 2 ismerkedő ember között mindig előkerülnek az előző kapcsolatok, mint téma), akkor én őszintén válaszolnék, hiszen nem jó egy alakuló kapcsolatot hazugságra alapozni, előbb-utóbb úgyis kiderül. Max. ha ő nem hozza szóba, akkor te se tedd.

2021. jún. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7%
Biztos le leszek pontozva, de én is hagytam abba ismerkedést, mikor kiderült, hogy a másiknak 26 évesen soha nem volt barátnője, szűz, csók se volt neki soha senkivel. Szerintem ez nem normális dolog és valami baj van a másikkal ilyenkor.
2021. jún. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell magyarázkodni, mert nem tartozik senkire, nem is kell az embereknek tudnia róla.

Kivéve ismerkedésnél, én az őszinteség híve vagyok.

Nekem 31 éves koromig nem volt semmi komoly, én elmondtam az alakuló kapcsolatoknak, aki emiatt furán nézett rám vagy kinevetett vagy beszólt, azzal be is fejeztem. Tökéletes arra, hogy kiszűrje az ember hogy kivel érdemes tervezni valami komolyabbat, és ki az akit inkább pattintani kell.

Aki bármi miatt is hülyének néz vagy elítél, az nem gondolja komolyan, az nem akar a társad lenni.

2021. jún. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont szerintem is valami pszichológiai probléma jele,"


Ezzel nem értek egyet, a mai rohanó világban sokkal könnyebb keresni mást mint megoldani a problémákat közösen.


Én személy szerint ha visszagondolok az elmúlt kapcsolataimra összeteszem a kezem, hogy egyedül vagyok. Rengeteg kapcsolat végződik válással.

Ez a fogyasztói társadalomnak is köszönhető, évente cserélgetjük a cuccainkat, és ez kihat a magánéletünkre is.

2021. jún. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!