Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudod, hogy a párod nézetei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudod, hogy a párod nézetei vagy bőrszíne miatt a családod elítélne, akkor bemutatnád az illetőt?

Figyelt kérdés

Nem velük laksz, nagyjából eltartod magad, persze kaptál tőlük 1-2 millió forint értékben használati tárgyakat, ami hozzájuk köthető talán.

Szimplán le is tagadnátok a párotok létezését?


Nekem ebben volt részem, már vége a kapcsolatnak. 1 év után ha hazament letagadott, nem hagyhattam semmiféle nyomot ha az ő lakásában voltam, nehogy lebukjon. Az ő szülei mélyen vallásosak voltak, én semennyire és szerinte ez nagyon komoly probléma lett volna (bár jártas vagyok a világvallásokban, tudtam volna sokat kérdezni ami nem direkt feszültségkeltő) illetve barna a bőröm valamint a nevem sem magyar.

26/f


2021. jún. 7. 12:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Be. Csak az én boldogságom számít.
2021. jún. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
hát ez szomorú. a lányok többége nem vallásos, de felmerül a kérdés hogy te miért ilyet választottál. Talán mert arab muszlin háttered van?azok ugyanis előítéletesek a nőkkel, konzervatív nőt keresnek akiknek nem volt sok párkapcsolatuk. ez jellemző a vallásos nőkre, lehet ezért akartad őt. az a lány,aki viszont nem problémázik a bőrszínen az többnyire modern felfogású nő, tehát a férfiak terén is. el kellene gondolkodnod mi a fontosabb, konzervatív szüzies nő vagy pedig egy átlagos nő, aki nem konzervatív, de elfogad. és akkor neked is el kell fogadnod az ő értékrendjét, életvitelét.
2021. jún. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

akkor fél vér vagy..

sajnos hazánkban ha sapnyol, ha arab, argentin,brazil,mexikói,kubai ect ect.. mind1 honnan származól cigánynak számítasz, mint ha barna bőr az agresszió jelképe lenne ...

A legrosszabb ebben hogy ha te használnál egy obcén szót mert rossz napod van akkor egyből idegbeteg vérengző gyilkos vagy, ha meg a hófehérke használja akkor csak legyíntenek egyet .

Itt lehetsz, tanult-tanulatlan , értelmes- hülye, rendezett külsejű-hanyag, nem számít a bőr szín egy pecsét.

2021. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy az exed ennyire nem mert felvállalni, de talán ez azt is jelentheti, hogy nem is volt igazán szerelmes, és így talán jobb is, hogy már csak ex, és nem rabolja az idődet.


Normál esetben a szerelem erősebb.. az ember mégiscsak inkább az élete hátralevő részére választott társa mellett áll ki, és nem a szüleit részesíti előnyben. Neki anyuciék fontosabbak voltak... jó, hogy vége, örülj neki!


Normál esetben amúgy én tájékoztatnám mindkét felet a helyzetről, aztán eldöntik, hogy ennek fényében vállalják-e a találkozót. Ha a párom nem riad meg, a szülők pedig képesek visszafogni magukat, kulturáltak lenni pár óra erejéig, akkor van értelme találkozónak. Amúgy meg ahogy írtam... ha nem, akkor nem kell találkozni, de unokázni se nagyon... ilyen egyszerű 🤷‍♂️

2021. jún. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem azért tagadott le, hanem azért, mert csak dugásra kellettél neki. Rengeteg nő titkos vágya között szerepel fekete vagy arab/kreol férfi.


És nagyon sok nő retteg attól, hogy később, ha már kevésbé lesz kapós, 30 fölött, akkor hogyan fog találni normális férfit, aki elköteleződik mellette, ha a múltjának ilyen sötét foltjai kiderülnek.


És sajnos pontosan tudja az értelmesebbje, hogy ahogy neki nőként is joga van bármilyen feltételeket szabni, hogy hogyan kell kinéznie, milyennek kell lennie az adott férfinek, ugyanúgy egy jó partinak számító férfinek se muszáj összejönni sem az első jött-ment pénztároslánnyal, sem olyannal, aki traveladdict életszakasza során minden nációt kipróbált.


Elég az itteni önérzetes női véleményeket (vagy lepontozást) megnézni, amiből jól látható, hogy mennyi nő szaladt bele már ebbe a csapdába, aki szeretne elköteleződni, de már nagyon nehezen megy és ilyenkor nyal vissza az a bizonyos fagyi, mert megfordul a kereslet-kínálat viszonya.


Hiszen egy gazdag és sikeres, nők körében népszerű, vonzó férfi miért köteleződne el? Ő csak nagyon különleges nőért hajlandó elköteleződni és itt a nő szokott teperni (még ha ezt titkolja is), hogy egy ilyen minőségi férfit megszerezzen magának és ne csak megszerezzen, de jó benyomást is keltsen. És egy idő után nem tudja eldönteni, hogy az-e a frusztrálóbb, amikor "legalább" hamar elutasítják, vagy mikor "sokáig eljut" és több hét vagy hónap után repül azért, mert kiderül a múltjának 1-1 sötét foltja.


Ez már csak egy ilyen játék. De valahogy én még mindig jobban sajnálom azokat a lányokat, akikre az ilyen nők miatt a gyanú árnyéka is rávetül, hogy volt valaha bármilyen olyan hím az életükbe (rassztól függetlenül, akár echte fehér bűnöző vagy 30 évvel idősebb nős, esetleg barátnője öccse vagy társadalmi osztályban jóval alattalévő, mondjuk takarító vagy biztonsági őr), akiket ha akkor nem is, de későbbi ismerkedéseik során már legtagadnak.


Mert igazából a rendes lánynak nehéz bebizonyítani azt, hogy ő tényleg nem dugott fűvel-fával meg nála a kommunikáció őszinte és nem derülnek ki olyanok, hogy a "nem feküdtem le vele" azért nem volt hazugság, mert "csak" leszoptam egyszer/többször vagy mert nem állt fel neki de nem rajtam múlt.

2021. jún. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

És egy idő után nem tudja eldönteni, hogy az-e a frusztrálóbb, amikor "legalább" hamar elutasítják, vagy mikor "sokáig eljut" és több hét vagy hónap után repül azért, mert kiderül a múltjának 1-1 sötét foltja."


Az aztán rohadt nagy sötét folt ha valaki kreol férfival volt párkapcsolatban.. Ha valaki egy sittes, adó csaló , vagy hozzá képest vén foeszerrel volt együtt az inkább sötét folt. A mai gátlástalan világban amúgy a nők nem igazán foglalkoznak azzal sem ha ribiként éltek le egy szakaszt, vagy hívatásosként..

2021. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én elmondanám a páromnak, hogy a szüleim ilyenek és olyanok, és megkérdezném tőle, ő akar-e velük találkozni. Ha vmiért igen, akkor bemutatnám nekik. Nyilván nem hordanám a nyakukra, és nem is akarnám őket térítgetni, de azért tudjanak róla. Ha zsarolgatnának, nem engednék nekik, ha viszont meg akarják mégis ismerni a páromat, nem állnék ennek az útjába.
2021. jún. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon gáz. Az egy dolog, hogy kifejezetten ellenséges légkörbe nem szívesen vinném a párom, de biztos, hogy nem tagadnám le. Sajnálom, hogy ilyen barátnőd volt, fejben anyuciék pici kislánya lehetett még, aki számára a szülőknek való megfelelés a fő.
2021. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#3: "Itt lehetsz, tanult-tanulatlan , értelmes- hülye, rendezett külsejű-hanyag, nem számít a bőr szín egy pecsét."


Ennyire nem kell azért a hattyú halála. Mivel alacsonyabban vannak az elvárások ugyanez az előítéletes többségi táradalom már hasraesik attól, ha egy cigánynak van diplomája, nincs priusza, nincs gyereke x évesen vagy "csak" 2 gyereke van, az is ugyanattól az anyától/apától, nincs prostituált múltja, nem drogozik, nem él káros szenvedélyekkel.

2021. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9 én egy másik válaszadó vagyok, szerintem ez a fajta "hasraesés, hogy nincs priusza" inkább olyan embereknél jelentkezik, akik távolabbi szemlélők, nincs semmi tét, nem kerülnek közelebbi kapcsolatba a cigány illetővel.

amikor a családodhoz kerül közel egy cigány származású ember, akkor ehelyett az van, hogy "jó, lehet elsőre okésnak tűnik, de biztos előbb-utóbb kiütközik rajta a hajlam, aztán verni fog, lopni fog, stb".

2021. jún. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!