Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudod, hogy a párod nézetei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudod, hogy a párod nézetei vagy bőrszíne miatt a családod elítélne, akkor bemutatnád az illetőt?

Figyelt kérdés

Nem velük laksz, nagyjából eltartod magad, persze kaptál tőlük 1-2 millió forint értékben használati tárgyakat, ami hozzájuk köthető talán.

Szimplán le is tagadnátok a párotok létezését?


Nekem ebben volt részem, már vége a kapcsolatnak. 1 év után ha hazament letagadott, nem hagyhattam semmiféle nyomot ha az ő lakásában voltam, nehogy lebukjon. Az ő szülei mélyen vallásosak voltak, én semennyire és szerinte ez nagyon komoly probléma lett volna (bár jártas vagyok a világvallásokban, tudtam volna sokat kérdezni ami nem direkt feszültségkeltő) illetve barna a bőröm valamint a nevem sem magyar.

26/f


2021. jún. 7. 12:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.


Nem, nem direkt vallásos lányt kerestem és nem voltak ilyen preferenciáim, csak jól kijöttünk alapvetően jó volt az összhang. Nem foglalkoztatott, hogy hány emberrel volt együtt vagy ilyesmi. Többnyire párválasztáskor a mögöttes tartalmat veszem figyelembe.


Persze társkeresés alkalmával 1-1 alkalommal belefutottam abba, hogy emiatt nincs úgy bizalom vagy valami hasonló.


Egyébként nem ő az első, hogy letagadott. Volt egy másik sztori is, csak ott kaptam egy álnevet meg hitegette a szüleit, hogy majd egyszer megyek és találkozom velük:) Társkereséskor erre nem tudok “szűrni”, és még naivabb vagyok, hogy ha alakulnak a dolgok akkor természetes, hogy eljutunk addig, hogy ne tagadjanak le:D

2021. jún. 7. 13:40
 12/14 anonim ***** válasza:

#6: "Az aztán rohadt nagy sötét folt ha valaki kreol férfival volt párkapcsolatban."


1. Az nem PÁRkapcsolat, ha valakit titkolni kell a szülők vagy bárki előtt. Nevezheted titkos románcnak, szexkapcsolatnak vagy bárminek, de párkapcsolattól messze van. Ne csépeljük már el még jobban ezt szebb napokat megélt kifejezést.


2. Semmivel sem tartom kevésbé felszínesnek emiatt elutasítani valakit férfi oldalról, mint női oldalról mondjuk a magassága vagy a kopaszodása vagy hasonlók miatt.


"Ha valaki egy sittes, adó csaló , vagy hozzá képest vén foeszerrel volt együtt az inkább sötét folt."


Kinek mi, de azért sose felejtsd el, hogy az elsőnél teljesen nyilvánvaló az első pillanattól, hogy egy eltérő rasszba és kultúrába tartozó valakivel készülsz összejönni, sőt, sokszor az is kimondatlan tény, hogy valószínűleg nem lesz hosszúéletű a "kapcsolat", tehát már csak ezért is szemétség párkapcsolatnak hívni a dolgot. Ez jobb esetben egy románc, rosszabb (és gyakoribb) esetben összejárogatós dugás.


A második esetnél meg lehetséges, hogy épp a simlis ember titkolja ezeket előled. Ez meg már messzire vezet, mert akkor vajon te azért legalább sejtetted-e, ha igen, akkor miért nem jártál a végére, ha nem, akkor naiv vagy és a butaság már tényleg nem lehet erény, de a lényeg itt most annyi, hogy ez nem feltétlenül nyilvánvaló, pláne az első időkben. A másik esetben meg a kezdetektől tudod, hogy MIBE KÉSZÜLSZ BELEMENNI.


"A mai gátlástalan világban amúgy a nők nem igazán foglalkoznak azzal sem ha ribiként éltek le egy szakaszt, vagy hívatásosként.."


Ezzel egészen addig nincs semmi baj, amíg őszintén vállalják.


A kettős mércével van a baj. Amikor ezeket az életszakaszokat kitörölhetőnek tartja és esetleg meg is kísérli kitörölni. Vagy sikerül neki és felháborodik, ha mégis marad nyoma és a saját múltjának csapdájába esik bele.

2021. jún. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha tényleg normális kapcsolatot szeretnél, akkor ismerkedj kifejezetten liberális, multikulturális közegben, ott teljesen természetes lesz.


Mondanám, hogy a zsidó lányok elfogadóak ilyen téren, de ha te muszlim vagy, akkor itt meg amolyan Fradi-Újpest ellentét lenne, ahol nem a bőrszíned, hanem a vallásod lenne a gond.

2021. jún. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem, nem mutatnám be a páromat otthon ha tudnám hogy csak az ívet kapná.

Valószínűleg előbb utóbb elmondanám a családnak, de soha nem engedném hogy a párom és a családom egy légtérben legyen. Egyszerűen nem hiányzik a botrány az életemből.

2021. jún. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!