Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha egy nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha egy nő a pasija elött böfög nem direkt?

Figyelt kérdés

Szerintetek kiábrándító, gusztustalan?

Sajnos nincs erős gyomrom és majdnem minden megfekszi. Az segít ha feljönnek a gázok. Refluxom is van.

Ha a pasimmal vagyok, akkor nem merek böfizni, inkább visszatartom, de akkor meg megfájdul a hasam. Mondtam már neki, hogy mi a helyzet, szerinte nem ciki, de nem merek, mert félek, hogy disznónak tartana egy idő után:/



2021. jún. 7. 12:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalán nem ciki. F
2021. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
otthon nem, de azért egy ebédnél szerintem nem illik.
2021. jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Az alapproblémát nem lehet kezelni? Mire vagy érzékeny?
2021. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
látod, még ő is megerősítette, hogy nem ciki (gondolom, azért nem böfögőversenyt csinálsz) jobb kint, mint bent, shrek is megmondta. szerintem ha esetleg kezdi zavarni, majd szól.
2021. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nincs "alapproblémája", az is böfög, mert nyelünk levegőt is a kajával. Igen, a nők is.
2021. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, de függ attól is, milyen módon. Egy visszafogott böfi, ha a szád elé tartod a kezed, és utána elnézést kérsz, az nem ciki, akkor sem, ha gyakori. Mondjuk pl. elegáns ebédnél, étteremben tartsd inkább vissza.

Az ciki, amikor vki nem fogja magát vissza, ordasat böffent a levegőbe, és utána elégedetten vigyorog.

2021. jún. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
#5 De azt írta a kérdező, hogy minden megfekszi a gyomrát, és fáj a hasa. Azért ez nem normális. Persze, mindenki böfög. Van, aki ezt kiábrándítónak tartja és van, aki nem.
2021. jún. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Refluxom van, érzékeny nem vagyok semmire és különféle diétákat is próbáltam már. Most is odafigyelek, hogy ne egyek savasító kajákat, de így is rossz. :/

Amúgy nem ordasan böfögök, visszafogottan, de evés után 1-2 óráig percenként jön és hát eléggé ciki. Néha ezért nem eszek eszek csak napi 2x

2021. jún. 7. 13:09
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
ha refluxod van és tudja a párod, akkor nem lenne jó vissza nyelni a savat, közöld vele.
2021. jún. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha megbeszélted a pároddal és azt mondta, hogy nem zavarja, téged se zavarjon. Arra pedig tudsz figyelni, hogy ne olyan legyen, mint egy ordasfarkas, hanem akár elfordulva, a szádat eltakarva stb.
2021. jún. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!