Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha egy nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha egy nő a pasija elött böfög nem direkt?

Figyelt kérdés

Szerintetek kiábrándító, gusztustalan?

Sajnos nincs erős gyomrom és majdnem minden megfekszi. Az segít ha feljönnek a gázok. Refluxom is van.

Ha a pasimmal vagyok, akkor nem merek böfizni, inkább visszatartom, de akkor meg megfájdul a hasam. Mondtam már neki, hogy mi a helyzet, szerinte nem ciki, de nem merek, mert félek, hogy disznónak tartana egy idő után:/



2021. jún. 7. 12:46
1 2
 11/18 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Számomra ez sosem volt problémás. Főleg ha refluxod van.
2021. jún. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%

Jó de azért nem illik úgy kiengedni,mint egy bölény.

Lehet azt úgy is,hogy alig hallható.

Azért még mindig jobb,hogy a gázok.felfelé jönneknem alul,és az asztalalá finganál.

2021. jún. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A refluxra a legrosszabb amit tehetsz, ha rendszertelenül, nopláne ritkán eszel, a napi kettő meg kész katasztrófa, pont, hogy legalább napi 5 étkezés kell és sosem nagy adag egyszerre.

én emésztési szempontból megnyertem a genepoolt, reflux, ibs, cöliákia, laktóz-kazein, tojásfehérje , szója és hisztamin allergiám van. nem érzékenység, allergia. csodás így az élet.

Nyilván már a gasztroenterológiai szakrendelés bolygó hollandija lettem az évek alatt és amennyire lehet, rendesen kordában van tartva, szigorú diétán vagyok, gyógyszert is szedek, de így is böfögök, mintha muszáj lenne.

Rajtam egyszerűen így távoznak a fölös gázok, felfelé, cserébe lefelé nem ürül szinte sosem, csak a szinte "kötelező".

nyilvábn nem böfögök égbe világba, ha érzem, hogy jön és lehetőségem van, kimegyek, de otthon nem fogok kirohangálni minden esetben egyértelműen, meg nem is lehet, a párom előtt meg aztán végképp nem vagyok szégyenlős. elfordulok, csukott szájjal teszem, ha meg érzem, hogy itt több lesz, kimegyek a fürdőbe. nagyon fegyelmezetten kezelem, nem rendezek hattyú halálát, az étkezésemet is managelem, nem várok el különleges bánásmódot, meg hogy erre bárki is rajtam kívül ügyeljen, jobban is érzem magam, ha úgy élek, mintha normális emésztésem volna, pedig nem.

Mindenesetre rendesen ki kell vizsgálni, ha reflux, akkor tükrözés is kell és be kell állítani az étkezést, mert elhanyagolva nagyon megbosszulja magát. nekem rendeteget romlott, mikor fiatalon erre nem figyeltem, mára sokkal jobb. sok kis étkezés és étkezési napló, hogy tudd, mi váltja ki, meg egy profi gasztrós doki. Sokan járunk ebben a cipőben, civilizációs betegség gyakorlatilag, kezelhető és karbantartható, semmi gusztustalan nincsen benne, de ahhoz fegyelem kell.

Én például imádom a jó bort és nő létemre a finom söröket, ipákat,, azaz imádnám, mert egyáltalán nem tolerálja a gyomrom az alkoholt. Évek óta nem ittam, nyilván ez nem katasztrófa, hisz nem a csapvízre vagyok allergiás, csak arra akarok kilyukadni, hogy fegyelem kell hozzá.

meg sok kisétkezés, akkor is, ha a hátad közepére kívánod, mert magaddal szúrsz ki, ha hagyod elfajulni és hidd el, az évek előrehaladtával sokat tud romlani.

2021. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki
2021. jún. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány éves vagy, de ha felnőtt akkor kifejezetten gáz ez a hozzáállás.

Mi lesz ha együtt fogtok élni? És ha megtudja hogy pukizni és kakálni is szoktál?

2021. jún. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem ciki egyàltalán. Lehet úgy is h leplezed egy erős fingással a büfit.
2021. jún. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Visszasírom azokat az időket, amikor a nőm még nem mert böfögni meg fingani előttem. Akkorákat rottyant, hogy kiszakad alatta az ágy... 🙁
2021. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

7#

Baz+!

És meg meg is nyomja?

2021. jún. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!