Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek, milyen volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek, milyen volt az első együtt alvás?

Figyelt kérdés

Neten megismerkedtem egy 30-as nővel. Több randi után a 7végét nála töltöttem. Lefekvés után, ő hamar elaludt, én nem. Mégpedig miatta!

Amilyen hangok kijöttek ebből a nőből...nem horkolásra gondolok, hanem hangosan szuszogott, hörgött, hatalmasakat fujtatott...

Nem tudom pontosabban megfogalmazni, mert én ilyent még nem éltem át.

Reggel kérdezte, hogy aludtam, de nem mertem "még" neki elmondani.

Viszont el is bizonytalanodtam, hogy minden éjjel kialvatlan maradok, ha komolyabbra fordulna?

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Én nem tudom elképzelni, hogy a "leendő" párommal külön aludjunk.



#elsőéjszaka
2021. jún. 7. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Csak kövér pasiknál tapasztaltam az iszonyatos hangos horkolást. Mellettük tényleg nem lehetett aludni. Szerencsére ezek csak 1-2 éjszakás kalandok voltak. Jelenlegi párom átlag testalkatú és ritkán horkol. Más egyéb hangot nem igazán produkál alvás közben.
2021. jún. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
pettingeltünk. aztán aludtunk csendben. most jobb neked ettől?
2021. jún. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Exemmel kénytelenek voltunk külön ágyban aludni, mert én valamiért alig mertem levegőt venni, helyezkedni mellette, ő viszont álmában majd' lerúgott az ágyról, elfoglalt mindent, nem fértem el tőle, rengeteget forgolódott.


Jelenlegi páromnál féltem az együtt alvástól emiatt is. Összebújva feküdtünk le, de úgy nem bírtam elaludni, ő félálomban nagyon remegett. Aztán rájöttünk, hogy elaludni úgy tudunk, ha mindketten háttal vagyunk egymásnak, aztán valahogy hajnalban már össze szoktunk bújni, akkor bárhogy elalszunk már egymáson.

2021. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Exemmel az első éjjel nem aludtunk, mert szexeltünk sokat. Másnap reggel szépen nyugodtan aludtunk.
2021. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szép emlékeim vannak az első együttalvásról :)

Nnna. Egy csodás május éjen történt: megbeszéltük, hogy mivel messze kerültem otthonról, és fizikai képtelenség aznap hazajutni, nála/vele alszom. Nem lesz semmi, csak a Dűne 2000-el fogunk játszani (vittem a laptopomat), semmi tapicskó meg sex. A szülők nem nagyon örültek neki, de belenyugodtak.


Na, hát villanyoltás után valóban Dűnéztünk is 40 percig, utána pedig egy orbitális nagyot szeretkeztünk :$$$ utólag a csaj is mondta, hogy még a barátnőinek se mesélte el a dolgot, mert nekik is letette a nagy esküt, hogy csak alvás meg Dűne 2000 lesz.

Az alvás-résznél különösebb gond nem volt, olyan édesen szuszogott, hogy arra aludtam el. És hamarabb is kelt fel, mint én.

Ha ilyen jellegű problémái vannak, akkor én megmondanám az őszintét, hogy aggódok, mert a hang alapján légzési nehézségei vannak, és hát na...ha most emiatt megutál téged, az őt fogja minősíteni...

2021. jún. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!