Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár lépést szeretnék a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár lépést szeretnék a barátomnak előadni, de nem megy. (? )

Figyelt kérdés

egy erotikus show-t szeretné a barátomnak előadni, próbáltam is, de elég béna vagyok ilyen terén, sajnos a táncolás sem megy valami jól, nevetésbe fulladt az egész, mert tényleg bénáztam, de meg szeretném lepni és kellene pár könnyebb lepés és zene amire előadhatom.

Az alakommal nincs baj, szeretnék picit vetkőzni is neki.


2010. aug. 25. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2010. aug. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Orálkulum ***** válasza:

Elsőnél a pont :)))

hát ha nem tudod magad a ritmusnak átadni, akkor inkább ne erőltesd. ez kb. olyan, hogy én sem azzal akarom lenyűgözni a párom, hogy 100kg-ot kinyomok fekve, mert megmozdítani sem tudnám :)

ha alapvető készség szintjén hiányzik belőled valami, azt nem szabad erőltetni. szvsz elég ha veszel egy rakat szexi fehérneműt, és hagyod, hogy meghámozzon :)

2010. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Timi: ) ***** válasza:

Gyakorolj otthon előtte,nézz erről ilyen rövidebb videót,próbáld utánozni,ha szeret a párod,tök mindegy hogyan adod elő a szándék a fontos,biztos örülni fog neki ;)

Nézz videókat Youtube,biztos van valami egyszerűbb táncika fennt,ami neked is fog menni.

2010. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress rá a Carmen Electra féle sztriptíz-aerobikra. Nekem nagyon bejött! :)
2010. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!