Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A félénkségen hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A félénkségen hogyan lehet javítani lányként?

Figyelt kérdés
Én nem merek közeledni a fiúkhoz, mindig elpirulok ha fiúkkal kell beszélgetnem.
2021. jún. 8. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

ez olyan cuki <3

maradj ilyennek, majd egy daliáns udvarias férfi boldogan fogja nézni a pirulásaid miközben eljegyez :)

2021. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Egy barátnő aki viszont temperamentumos sokat segíthet.

Én is elég félénk voltam régen, a barátnőm viszont nagy dumás, társasági ember.

Mellette nagyon sokat változtam :)

28/N

2021. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Mivel ebbe a kategóriába írtál, nyilván felnőtt vagy, keress egy pszichológust. Az ilyesmi kamasz kor után elmúlik.
2021. jún. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem kell "javítanod", amúgy sem neked kell közeledned a fiúkhoz hanem azoknak hozzád.
2021. jún. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 az rosszul is elsülhet, mondjuk simán ledominál a barátnő, még jobban el nyom, ha nem feltétlen akar jót. Olyankor még csendesebb lesz, aki eddig is visszahúzódó volt. Több ilyet is láttam már.
2021. jún. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szembenézel a nehézségeiddel.
2021. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezen csak az fog segíteni azt hiszem, ha ismerkedsz, beszélgetsz, közelebb kerülsz az ellenkező nemhez, lesznek tapasztalataid. Ehhez viszont az kell, hogy ne ülj a sarokba félénken, mert úgy senki mem fog még csak meglátni se (sajnos ez nem az a világ, vagy nagyon kevés ilyen férfi van), nemhogy eljegyezni. Szerintem segíthetsz magadon, ha először neten barátkozol, beszélgetsz fiúkkal. Így kinyílsz egy kicsit, és nem érzed már olyan távolinak őket. Aztán ha ez megy, lehet próbálkozni élőben is. Nekem ez segített. :)
2021. jún. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!