Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsek el valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el valakit, akit szeretek de tudom csak ki akar használni?

Figyelt kérdés
Barátok voltunk egy sráccal, de szeretne velem szexet, viszont kapcsolatot nem. Csak szexbarátnak akar. Nekem viszont érzéseim is vannak. Először barátságnak indult. Viszont úgy veszem észre, minél inkább halogatom hogy nem akarok vele lefeküdni annál kevesebbet beszélünk.
2021. jún. 9. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A szexbarátság nem kihasználás. Ha behazudná, hogy kapcsolatot akar, de utána nem tesz semmit ennek érdekében, na az a kihasználás.

Nincs csoda recept, csak a szokásos: ne írjál neki, ne kövessed facen, stb.

2021. jún. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint ő megoldja, mivel nem keres, te se tedd!
2021. jún. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem örülj neki, hogy elmondta csak szexbarátnak akar, így nem vert át.

Ismerkedj olyanokkal akik kapcsolatot szeretnének, biztosan találsz olyat is :)

2021. jún. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, ezzel nincs is gond. Igen, őszinte volt. Csakhogy az a probléma először barátok voltunk, majd elmondta szeretne mást is, de megbeszéltük hogy utána is barátok maradunk és hogy a barátság megmarad akkor is ha nem lenne jó a szex esetleg. Viszont úgy vettem észre, a barátságom már annyira nem is fontos neki. Ugyanis nekem az fontos volt.
2021. jún. 9. 11:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondani könnyű, hogy maradjatok barátok, de lehet időközben ő úgy érzi, nem fog működni a barátság köztetek, mert mindíg többet akar majd.

Ha ő nem keres akkor szerintem hagyd.

#3

2021. jún. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltatok barátok, csak így akart célt érni.
2021. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van mindenben. Persze megértem hogy jó dolog hogy legalább őszinte volt. Viszont elhitette velem azt hogy a barátom, nem rögtön ezzel kezdte, először elérte hogy maximálisan megbízzak benne, ő volt nekem a lelki mentsváram, mert tényleg mindent meg lehetett vele beszélni. Aztán később ajánlotta fel, mi lenne ha szexelnénk. Én nem akartam ezt bár hajlottam rá, mivel időközben azért megszerettem. Azt is ki akarta belőlem húzni, valljam be neki hogy ha esetleg szeretem. Aztán mire az megtörtént, közölte, ő nem úgy van velem, barátként tekint rám és csak szexet akar. Viszont azt rendszeresen. Szóval ez nem ilyen egyszerű, hogy egyből tudtam hányadán állunk. Idővel megtudtam persze, de addigra bennem már reményt táplált, a bizalmasom lett és megszerettem. Nem hibáztatni szeretném. És megértem, nem tehet róla hogy ő nem szeret és nem csapott be, de ez nem változtat azon, hogy nekem nagyon fontos lett, és hiányzik és nem tudom egyenlőre hogyan szabaduljak ettől az érzéstől.
2021. jún. 9. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!