Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom volt barátnője, volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom volt barátnője, volt párja fenyegetését hogy kezelhetném?

Figyelt kérdés
Kezdem az elején! Én 25éves vagyok. Párom 48éves. Pár napja lett vége egy 8éves kapcsolatának. (nem miattam). A volt párja kb vele egyidős. A szakítás óta folyamatosan követ engem is és páromat is kocsival. Ma megpróbált kirugatni (de nem sikerült neki). De ami a legjobban aggaszt a fenyegető sms-ei amiket rendszeresen ír. Olyanokat ír például, hogy sósavat locsol a szemünkbe, hogy többet ne láthassuk egymást. Megöl, hogy végre címlapon tudjam magam. stbstb. Lehet így nektek jelentéktelek mondatok, de én már ebből a nőből mindent kinézek. Azt is jó tudni, hogy nem szereti már a páromat, csak hát mellette 8évig nem kellett dolgozni stb (gondolom értitek.....)

2016. jan. 22. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagy a korkülönbsém,nem gondolod?
2016. jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem megfelel! de nem ez volt a kérdés szerintem!
2016. jan. 22. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Még meg...
2016. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké a kérdés még mindig nem az volt, hogy neked megfelel e a köztem és párom közt lévő korkülönbség....
2016. jan. 22. 18:29
 5/6 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Amelyik kutya ugat, nem harap.
2016. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jelentsd fel, ez már egyáltalán nem vicc, hanem életveszélyes fenyegetés. Remélhetőleg a feljelentés hatására beijed és abbahagyja, de muszáj megtenned ezt a lépést, különben bajod eshet miatta.
2016. jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!