Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nekem még nem volt hosszú kapcsolatom, a mostani barátommal eddig a leghosszabb 1 éve tart a kapcsolatom. Néha viszont elbizonytalanodom a kapcsolatomban. Ha találkozunk akkor előfordul, hogy megváltoztatja a találkák időpontját pl. van hogy mondja, hogy 1 órakor megy haza, de már sokszor egy fél órával előtte haza megy. Ha hívom sokszor fel sem veszi a telefont, én neki mindig egyből felveszem. Volt hogy nem írtam neki egyből, és már írta, hogy miért nem írtam neki.


Volt már úgy összevesztem vele azon, hogy úgy érzem, őt nem érdekli mi van velem,ekkor felhozza, hogy neki sok a munkája, lehetnek rossz napjai, és én honnan tudhatnám ezt, mikor én jóval kevesebbet, és kevesebb ideje dolgozom, neki több éve le van dolgozva, mint nekem. Szerinte én semmit nem tudok az életről.


De ilyenkor kibékülünk, és többször is elmondja mennyire szeret. Azt mondja, ha állandóan vergődök akkor szakítani fog, és nem fog feleségül venni. Tudja hogy nekem ez egy nagy vágyam lenne.


Ha veszek magamnak pl. valami ruhát, akkor mondja, hogy mi jól megy már nekem.


A kérdésem nem troll, vagy kitalált.


2021. jún. 10. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat lógsz rajta, hagyál neki több "én" időt.
2021. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt nem mondanám, hogy nem hagyok neki énidőt, mert csak hétvégén találkozunk, bőven van ideje a hobbijára is, és a haverokkal is találkozgat.
2021. jún. 10. 22:58
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

"Azt mondja, ha állandóan vergődök akkor szakítani fog, és nem fog feleségül venni. "


Te jó ég... erre inkább nem mondok semmit.

De ez a pasi konkrétan azt csinál veled, amit akar. Ha úgy bánna veled, mint a ronggyal, akkor is odáig lennél érte, csak valaki vegyen már téged feleségül...


Bocsi, de remélem csak 18 éves vagy és kinövöd ezt a szörnyű önbizalomhiányt, meg találsz magadnak olyan partnert, aki megbecsül.

2021. jún. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Húszas éveim közepén tartok. Amúgy valamikor nagyon kedves is tud lenni. Bár abban van valami, hogy nincs önbizalmam.
2021. jún. 10. 23:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Bőcs, de jelen állapotokban reménytelen vagy.
2021. jún. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Többször is elmondja mennyire szeret... Ja, hát az a baj, hogy mondani könnyű bármit... Ne a szavait figyeld, hanem a tetteit, mert azok igazán beszédesek.
2021. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hagyd ott... te jelenleg csak használva vagy. Főleg eszedbe ne jusson gyereket vállalni vele.


25 körül vagy, egyetlen komolynak nevezhető kapcsolattal, 0 önbizalommal. Ezt ő meg ki is használja. Hétvégi ingyen dugópajtinak lettél besorolva, akit könnyen lehet manipulálni és irányítani. Utóbbival nincs gond, ha ez nálad tudatos döntés és szeretsz így élni. De kétlem, hogy ez lenne a helyzet.

2021. jún. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!