Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondhatta rám egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhatta rám egy lány, hogy jó pasi vagyok? Ennyire elcseszett izlése lenne vagy hazudott?

Figyelt kérdés
Elég ronda férfi vagyok (26), nagyon magas pálcika lábakkal, idétlen kisfiús arccal, stb. Ennek ellenére egy kifejezetten szép fiatal lány a munkahelyemen azt mondta, hogy "elég jó pasi" vagyok, aztán smároltunk is többször. Szerintetek komolyan gondolja vagy valami átverés van a háttérben? Soha nem történt még velem hasonló.
2021. jún. 11. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Mert mindenkinek más tetszik, neki az ilyen az ideálja.

Inkább erősítsd az önbizalmad, ne kombinálj.

2021. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Puszta átverésből smárol, a végén még esetleg le is fekszik veled? Micsoda minden hájjal megkent csaló lehet ez a nő...
2021. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Lehet neki tényleg tetszel, nem mindenkinek ugyanolyan az esete. Örülj neki és ne rontsd el az önbizalomhiányoddal. Mivel csókolóztatok már többször is, biztosan nem csak kedvességből mondta. Annyira meg csak nem elcseszett, hogy megjátsza a dolgot, majd a végén megalázzon (gondolom ettől tartasz). Ha egy normális, kedves lány, akkor ettől nem kell tartanod, ha nem az és eddig feléd se nézett, majd hirtelen érdeklődni kezdett irántad, akkor tényleg van valami a háttérben.
2021. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%

Ismerni kéne az adott csajt! Vannak olyan nők, akik mondjuk úgy mindenkivel flörtölnek, de tényleg mindenkivel! Ettől még nem vagy nekik komoly partner, csak ők ilyenek. Nekem is van ilyen kolléganőm, aki minden, de érted minden férfivel flörtölget, meg simogatja őket. Pedig mellette stabil kapcsolatban él és kislánya is van már.

Gyanítom te egy ugyanilyet fogtál ki, akinek viszont lehet nincsen momentán senkije, aztán hülyít téged. Sok reményed ne legyen vele kapcsolatban.

Az is lehet persze, hogy valami perverziója van és pont megfelelsz neki, nem viccelek ismerek olyan csajt, aki tök szép, normális és a fétise a kövér pasik, két pasiját imsertem eddig mindkettő kb. másfél mázsa volt.

2021. jún. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Munkahelyem smárooni? Én is ott akarok dolgozni
2021. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Igazából nem tudom hogyan várhatod el mástól, hogy szeressen téged, ha te sem szereted önmagad.
2021. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Lényegében mindegy, hogy mit gondol a lány, ezt az egészet te fogod elrontani, mert így gondolkodsz.
2021. jún. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

6! Tudod ez úgy működik, hogy nehéz magadat szeretni, ha mások utálnak és emlékeztetnek rá, mekkora selejt vagy.

Akkor még ha ez valami furcsa megmagyarázhatatlan okból másképp is gondolja, akkor sem hiszed el. Ez így működik.

2021. jún. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Realista vagy magaddal, ennyi jó van a helyzetben, így me fogsz nagyot koppanni, amint lecserél majd valaki jobban kinézőre.
2021. jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

8!

Tisztában vagyok vele, jómagam is elég nehéz közegből jövök, ismerem az érzést.

Ám továbbra is fenntartom az álláspontomat. Tudtam magamról, hogy semmit nem fogok kezdeni magammal, ha engedek mások negatív véleményének. És igenis megláttam magamban a pozitív dolgokat. Ha ez hiányzik valakiből, akkor sikertelen lesz. Minden csak elhatározás kérdése.

2021. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!