Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehet egy nő, akinél soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy nő, akinél soha nem próbálkozott senki, és amikor ő kezdeményezett, vissza lett utasítva?

Figyelt kérdés

Eddig 4-5 alkalommal utasítottak vissza. Néhányszor úgy, hogy igazából nem is próbálkoztam, de ahogy elkezdhettünk volna közelebb kerülni egymáshoz, inkább gyorsan eltávolodtak tőlem.

Egyik sem volt top pasi, sőt. Igyekeztem a "szintemhez" mérten válogatni, de ezek szerint még alacsonyabb szinten lehetek, mint gondoltam.

Tudom, hogy így látatlanban nehéz, de kinek mi a véleménye?



2021. jún. 14. 11:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Próbálj "emelni" a szinteden(?!) mondjuk. Mi a baj? Kevés dolog van amin manapság nem lehet segíteni kitartással és pénzzel.
2021. jún. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noren1989 ***** válasza:
100%
Tovább próbálkozni.
2021. jún. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok még, olyan sok felesleges pénzem sajnos nincsen.
2021. jún. 14. 11:12
 4/14 anonim ***** válasza:
10%
Nem lehet, hogy a baba, házasság témával kezdesz?
2021. jún. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4 dehogy, főleg nem 20 évesen, amikor először utasítottak vissza.
2021. jún. 14. 11:14
 6/14 anonim ***** válasza:
33%

Nem lehet, hogy valami külön stílus vagy?

Agyontetovált vagy rocker vagy azaz emos régi típus?


Vagy 80 kg? Fiús hajú? összenőtt vastag szemöldök? vagy mint egy fiatal tini esetleg tele pattanásokkal? vagy kicsit büdös vagy?


Vagy nyegle típus, lekezelő, azaz idióta röhögcsélős, vagy akinek semmi sem jó, vagy a jajj jajj jajj típus?

2021. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem. Igazából az is gond, hogy nem nézek ki jól, de mondom, a kiszemeltjeim se voltak kifejezetten jó pasik, sőt, volt akit "szűz nyominak" vagy "nagyon csúnyának" tartottak.

Egyébként meg borzalmas külsejű embereket látni az utcán a párjukkal az oldalukon.

2021. jún. 14. 11:29
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Legyünk őszinték, igen lehet, hogy a külsőd miatt nem tetszel sok sok embernek, de ez sok sok millió embernél megesik.


Ez van, van aki alapból jó adottságokkal születik, van akinek meg k**úrvanagy szívás.

2021. jún. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

És a férfiak meg is mondták, hogy a kinézeted miatt utasítanak vissza vagy más volt az ok?

Ha a külső akkor arc vagy a test nem tetszett nekik?

2021. jún. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem mondták meg, de nem direkt elutasításokra kell gondolni, hanem személyesen elkezdtek kerülni, nem válaszoltak az üzeneteimre stb.
2021. jún. 14. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!