Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy soha senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy soha senki nem kezdeményezett nálam?

Figyelt kérdés

Elmúltam 30, volt több párkapcsolatom is, a legrövidebb is fél év, de volt több éves is. Tehát nem okozott gondot sosem, hogy partnert találjak. Volt köztük fiatalabb, idősebb, szebb, csúnyább, mindegyiket nagyon szerettem. Nem is ez a lényeg, hanem az, hogy minden egyes esetben nekem kellett kezdeményeznem. Nem kaptam egy apró jelet sem, nem csavargatták a hajtincsüket, nem kerestek meg mosolyogva, de még egy ártatlan szemezés se volt. Még egy rohadt mosolyt se kaptam sosem ami legalább bátorított volna. Mindig mindent nekem kellett teljesen nulláról "tolnom".


Nem volt egyetlen egy olyan alkalom sem, hogy egy nő akár kezdeményezett volna nálam akár egyértelmű jelet adott volna, hogy akar.


Nem vagyok világszép gyerek, de iszonyatosan ronda sem. Nem vagyok morcos tekintetű, nem vagyok barátságtalan, semmi, tök átlag szerintem. Nem vagyok ápolatlan. Az öltözködési stílusom volt sokféle, elegáns, sportos. Nem vagyok gazdag, de van saját lakásom, autóm, tehát az sem játszik, hogy annyira csóró lúzer vagyok és ezért. Egyszerű középosztálybeli vagyok.


Mindenki férfival előfordul, hogy egy nő megpróbálja felszedni, akár csak finom jelekkel is. Nálam sosem.


Vajon miért? Mi lehet az a kizáró tényező ami miatt egy nő sosem kezdeményez egy férfinál? Vagy szimplán tényleg csak ronda lennék mint a hányás? Főleg nők válasza érdekel, de ha természetesen ha egy férfi tudja a megoldást (vagy ő is sorstárs) írjon bátran.


2017. dec. 12. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Mindenki férfival előfordul, hogy egy nő megpróbálja felszedni, akár csak finom jelekkel is. Nálam sosem.


Ez nem igaz.

Sok-sok férfinak, átlagosnak is, csúnyábbank is, ha kedves vagy vicces, vagy okos, vagy mind egyszerre szokott lenni kapcsolata, de a fenti mondat nem igaz.


A jeleket csak a jópasik kapják.


Van minden közösségben egy-két jópasi, és övék a közösség sok nőjének figyelme, övék a jelzések.


Nem az átlagosaké.


Ez így működik, higgy nekem. Sok-sok férfibal beszélgettem, éltem, együtt koliban, voltam barát, stb.


és ez így van!

Az átlagnál szokott lenni barátságból kapcsoalt, egyéjszakásból, buliból, netről, legtöbbször netről.


A jópasik meg jeleket kapnak. Ez van!

2017. dec. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

De ez nem szégyen!

Nézd. Nekem meg mindig van párom, sőt, általában el is akarnak hódítani az aktuálistól, mégsem hallottam még SOHA azt a kifejezést, hogy gyönyörű vagy!

Mert nem vagyok! És?? Mégis sok-sok minden más olyannal bírok, ami miatt mégis akarnak. Legyen helyes önértékelésed. Van párod, szeret, erre nézz, ne arra, hogy mi nincs.

2017. dec. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Felesleges ezzel foglalkoznod. Valamit mégis tudsz, ha olyan nőkkel volt tartós párkapcsolatod, akiknek elsőre esetleg nem is jöttél be annyira.
2017. dec. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
A számukra tetsző férfiaknak küldenek jeleket, de azzal jönnek össze, aki mer kezdeményezni náluk. A magabiztosság szerintem többet nyom a latba, mint a kinézet.
2017. dec. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én nem szégyellem magam meg semmi ilyen, csak marhára jól esett volna, ha legalább párszor érzem, hogy egy nő fel akar szedni.


De akkor ezek szerint ez csak a "jó pasik" privilégiuma, aki átlagos, az már nem kapja meg.


Ok, nincs semmi probléma, csak szerettem volna megérteni. Ettől még kiegyensúlyozott és normális párkapcsolataim voltak, egyszerűen nem értem (értettem) ezt az egészet.

2017. dec. 12. 12:08
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
A nők soha nem keresnek átlagos férfit - viszont elfogadhatják, ha kezdeményez.
2017. dec. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Aha, hát akkor ennyi a titok. Átlagos pasi vagyok aki tud magának szerezni nőt, akár olyat is aki nem az én ligámban játszik, de ne is várjam, hogy kezdeményezzenek nálam, mert az csak a jó pasiknak van fenntartva. Megértettem. Köszönöm mindenkinek a választ!
2017. dec. 12. 13:27
 8/10 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés: A pénz segít ezen? Ha mondjuk látszik rajtam (vagy akár csak úgy teszek), hogy van pénzem, akkor változik a helyzet?


VAGY


Változik ugyan, csak egy teljesen más fajta nőtípus fog kezdeményezni, akit nem biztos, hogy akarok. :)

2017. dec. 12. 13:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Pontosan!
2017. dec. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A nők többsége vagy gyáva kezdeményezni, vagy lusta. Tisztelet a kivételnek!
2017. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!