Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 5-6 év korkülönbség sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5-6 év korkülönbség sok?

Figyelt kérdés
18l vagyok es van egy 23f aki juliusban lesz 24. Igazabol mind a ketten egyutt akarunk lenni de en felek a nagy korkulonbseg miatt:/ Mit gondoltok?

2021. jún. 15. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Milyen nagy korkülönbség?
2021. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Mi pont így jöttünk össze, több mint két éve tart a dolog :)
2021. jún. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Az meg oke.


De amiket mostansag latok, hogy 14 eves lany "jon ossze" 22 evessel, az marhara nem es borton kene neki.

2021. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Mi is így jöttünk össze, 3 évig tartott. Az exem, amikor 27 lett elkezdte mondogatni a babát, amire 21 évesen még nem álltam készen. Korábban, mikor beszéltük még később szeretett volna gyereket, meglepődtem.

Nyilván ti látjátok, hogy ti hogy akarjátok. Kérdés az, hogy mennyire vagytok más életszakaszban és hogy hogyan tudjátok ezt összehangolni.

2021. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Buta vagy.
2021. jún. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha szerinted sok, akkor tényleg az, hiszen te ismered a körülményeket. Felnőttek között ez semmi, de nyilván még nem tartasz ott.
2021. jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Most mit kell cukkolni, hogy aztàn megdughassa a sràc?


Igen, mikor az ember “csak” 18 éves, a 6 év sok., az életed harmada..amióta tudatodra ébredtél meg kb az életed fele..


Te még sulizol, ő meg felnőtt férfi, megértem, hogy ijesztő. Nem leszel attól kevesebb, hogy felismered, beismered mi zavar, sőt, inkàbb több!


Én nem jönnék össze olyannal, akit túl idősnek gondolok, akkor sem, ha mások szerint marhaság. Anno megtettem, megbántam, én azt tanultam, hogy ne tegyem legközelebb, hallgassak a megérzéseimre. Nem azért, mert csak kihasznàlt. Pont azért, mert hirtelen lett túl életreszóló. Másoknak meg bejött, de ők nem is viszolyogtak az egésztől..


Ha valami zavar, akkor ne tedd! Tökmindegy, mit mond más, a te életedről te tudod a legjobb döntést hozni! Ha zavar, ne tedd, ha csak izgulsz, akkor hajrá:)

2021. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Élethelyzettől függ, hogy nagyon más-e, és össze lehet-e hangolni. Személy szerint nekem nem sok, sőt, akik 18 évesen tetszettek, 23-24 évesek voltak.
2021. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a jövőképetek. Amikor összejöttem a férjemmel, kb ezeket akartuk: 2-3 éven belül esküvő, utána sok gyerek, 10 éven belül kertesház, ott x db és fajta állat, veteményes, stb. Ugyanazt gondoljuk vallásról, abortuszról, gyermekvállalásról, házasságról, munkamegosztásról, letelepedésről. Giccsessen összepasszoltunk minden ilyen nagyobb horderejű dologban. 18 voltam, ő 29, jövőre leszünk 30 éve együtt.
2021. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem igen, de ez egyénfüggő.
2021. jún. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!