Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Heteró nőként próbáltátok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró nőként próbáltátok már egy másik nővel kíváncsiságból? Mennyiben volt más, mint egy hapsival?

Figyelt kérdés

2021. jún. 15. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Eszembe se jutott, mert heteró vagyok.
2021. jún. 16. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Mit?

Főzni? Kruplit pucolni? Mégis mit?!

2021. jún. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Igen, de kiderült, hogy nem vagyok hetero.

Azóta szoktam nőkkel is, más a szex nővel, más érzés, de én szeretem.

Ugyanakkor kell a férfi is...

2021. jún. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Hát ha egy uborkát feldugok, azzal is lehet jó a szex, attól még elég gáz lenne, ha az uborkához vonzódnék.

Szerintem sok biszexuális itt megy félre agyban és azt hiszi, hogy mivel a saját nemével képes volt ilyen szexuális gyönyört érezni, akkor vonzódik a másik nemhez is. Lehet ezzel addig kísérletezni, amíg tényleg átáll valami az agyban, de ez nem a genetikai és nem a hormonális homokosság/leszbikusság. Ez szimpla baromság és elég sok ember megissza a levét, ha sikeresen átállítja az agyát ebbe az irányba.

2021. jún. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

jav: Szerintem sok biszexuális itt megy félre agyban és azt hiszi, hogy mivel a saját nemével képes volt ilyen szexuális gyönyört érezni, akkor vonzódik a saját neméhez is...


Egyébként nem tervezem kipróbálni.

2021. jún. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Heteró vagyok, így nyilván nem. Részegen egyszer egy buliban lesmárolt egy csaj, őt akkor visszacsókoltam, mert bunkó sem akartam lenni, meg legalább elmondhatom magamról, hogy ez is megvolt. De nem volt jó élmény, sőt.
2021. jún. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbálltam. (De már nem tartom magam heterónak.)


Más illata van. Mások az idomok ugye.

A férfiak inkább farok és látvány központúak. A nő arra figyel amit érez. Nyílván ott van nézelődés. Csak nem olyan intenzíven. A nőnek az egész testén tudsz játszani, még mielőtt nyalásra kerülne a sor.

2021. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!