Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell nekünk (14-18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell nekünk (14-18 éveseknek) az hogy járjunk valakivel? A másik nem iránti kíváncsiság?

Figyelt kérdés

azonkívül hogy elmondhatjuk hogy na most akkor járok valakivel... nem jöttem rá miért van nekünk ilyen fiatalon már "szükségünk" rá.. lehet még éretlen vagyok :)

(szexről itt ne essen szó,és családalapításról..:D)


2009. júl. 9. 12:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
nekem azért kell mert fontos h legyen mellettem valaki, akivel egyutt lehetek, aki simogat, ott van ha kell.
2009. júl. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha téged nem vonz a másik nem akkor még nem vagy érett. Itt most nem a nemi dologra gondoltam. Tudod jól esik az embernek ha tudja valakit szeret és ott van mikor szüksége van rá. Ez a családalapítás lényege röviden.
2009. júl. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%
első válaszolónak: vegyél bazzdmeg akkor egy kutyát, az veled is lesz nem ugy mint az ember
2009. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
utolso : jaj de hülye vagy, b.szd meg. gondolom neked nincs senkid és most irigykedsz. mit szolsz be? kérdésre valaszolj. amugy van 2 kutyam is :):):)
2009. júl. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

hujujjj...:D engem is vonz a másik nem,csak most elgondolkodtam

szerintem neked még kutyád sincs,nem tudod az milyen :D

2009. júl. 9. 12:13
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Miért?

Mert igen, kiváncsi a másik nemre.

Mert az ember társas lény, és ebben a korban már igényli (sőt egészséges is a nemi szerepek gyakorlásához)

Mert van valami, amit úgy hívunk: szerelem.

2009. júl. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel azért mert szerelmes vagyok és marha jó érzés, hogy van valaki aki mindig mellettem áll és mindent meg tudok beszélni vele. És jól esik a törődés. De ezt nem értheted, lövésed nincs a szerelemről én úgy veszem észre. :-)

És nem azért, mert elmondhatom, hogy járok valakivel. Alakulóban voltam ezzel a fiúval már másfél évvel ezelőtt... aztán mikor összejöttem vele nem kezdtem el felvágni, hogy nkem most párom van, aki kérdezte elmondtam neki, ergo nem azért vagyok vele, hogy elmondhassam, hogy járok valakivel. Egyébként könnyen észrevehető, hogy valaki csak azért van együtt egy fiúval, hogy legyen valakije... általában ők úgy mondják a pasijuk. És igen, egy kapcsolatra még valóban éretlen vagy, ha csak úgy gondolod, hogy csak ezek a lehetőségek állnak fenn és a szerelem pedig nem, mert arról szót nem ejtettél, pedig olyan egyértelmű... és abból is sok van. Bár ebben a korban tény, hogy nagyon gyakori csak azért együtt lenni valakivel, hogy elmondhassa, van valaki. Ezt látom ebben a korosztályban.

2009. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%

Nekem kb 18 évesen lett elösször barátom. Elötte még úgy igazán igényem se volt rá, pedig a kortársaim már akár több kapcsolaton is túl voltak. Sokan furcsán is néztek rám emiatt. Mikor egy fiú elkezdett érdeklődni felém (hozzátesze nem voltam egy népszerű lány, inkább csúnyácskának tartottak) én általában közömbös maradtam. Ilyenkor kaptam azt, hogy hát "ilyen hozzáállással sose lesz barátod"! Aztán egy idő után igényem lett rá, és akkor már lett is...:) Megértem rá.

Sokszor azt érzem, hogy a fiatalok egymást gerjesztik, hogy elmondhassák, eldicskedjenek, hogy van pasijuk, nőjük, miközben még tejlesen érettlenek hozzá.

2009. júl. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

a szerelemről van fogalmam...volt anno..2éve hmm.. :)

ezt így egyszerűen nem tudtam megfogalmazni azért tettem fel a kérdést.. :S pedig érdekel a másik nem...eléggé :)

és ha lesz valakim én sem fogom azt hajtogatni hogy hűűűű én most járok valakivel

2009. júl. 9. 12:20
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Számomra nem azért van egy barát, hogy menőzzek vele, ez ugyanis csak az éretlen 13-14-15 éves kis tinip*csák mániája, hogy ez menő. Nekem azért van, mert szerelmes vagyok belé, mert megfogott a személyisége, mert jó megcsókolni, jó mellette ébredni, jó hozzábújni, jó vele mindenről beszélgetni, egyszerre testvér, barát, szerelmes. Már a kérdésed is eszméletlenül éretlen, lehet, hogy neked azért van, hogy elmondhasd, hogy van valakid, de ezzel nem mindenki van így, már ne is haragudj.
2009. júl. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!