Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éreztessem finoman,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztessem finoman, hogy nem érdekel a másik netes ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Nem tinder és társkereső oldalakon való ismerkedésre vonatkozik a kérdés. Ha találkoztam személyesen valakivel, és utána felveszi velem a kapcsolatot (rámír, válaszolok pár órával később, normálisan, visszakérdezve még, másnap megint ír) hogyan tudom bántás nélkül elutasítani? Azért fontos számomra, mert bizonyosan fogok vele még találkozni, és nem szeretném, ha kínos lenne, hiszen fontos számomra az a társaság és a közös programok, amikben ő is benne van.


Vannak ötleteim, de érdekelne mások véleménye is. Ne kérdezzek vissza egyáltalán? Milyen gyakran válaszoljak ahhoz, hogy ne legyek lekoptató, de bátorító se? A direkt elutasítást szeretném megelőzni. Nyilván, ha nagyon egyértelműen közeledik, akkor ez az út, de amíg ez nem áll fenn, miből veszi a lapot, hogy nem érdekel?



2021. jún. 16. 09:22
1 2
 11/18 FoxtrotLidérc ***** válasza:
21%
Ne "éreztesd", mondd meg az illetőnek nyíltan, hogy nem egymást keresitek, és kívánj neki sok sikert a továbbbiakhoz. Értelmes ember nem sértődik meg. :)))
2021. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
21%

"Szia, ne haragudj de massal ismerkedem es nem szeretem a parhuzamos dolgokat. Sok siker!"

"Szia, sajnos nem vagy esetem de sok sikert!"

"Szia, most akarzam torolni magam mert megtalaltam a parom, sok sikert!"

2021. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
78%
Amíg nyíltan nem kezdeményez, addig semmit nem kell tenned. Vedd baráti érdeklődésnek. AZ is lehet, nincs is több mögötte.
2021. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én nem találkoztam az illetővel élőben, csak rámírt, de én azzal érzékeltettem hogy én nem kérdeztem vissza, nem érdeklődtem. Kedves voltam, udvarias, válaszoltam, de ennyi.

Amikor kérdezte hogy nincs-e kedvem beszélgetni, kkor megírtam hogy ne haragudjon de fáradt vagyok. Ami igaz is volt, de ha pl az az illető lett volna akiért odavagyok, akkor megemberelem magam és fenn maradok hacsak nem muszáj korán lefeküdni. Vagy úgy alakítom hogy maskor beszéljünk.


Ha visszakérdezel és érdeklődsz, akkor hiheti azt (jogosan) hogy van esély.

2021. jún. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%
8-as vagyok. Ja igen az lemaradt. Én kivárnék a nemmel míg nem elég konkrét addig az alapvető tiszteletnél nem adnék többet, ne gondoljon bele ezt azt. Fölösleges kamu de hihető ködösítő szöveget nyomni a nyers tény helyett hogy nem áll szándékodban semmi fülledt progi vele, hiszen az összes ilyen szöveget ismeri (ha te sem bizseregsz tőle akkor nyilván rengetegszer hallotta az összes ilyet)
2021. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
43%
Ghostingold
2021. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
67%

Ilyenkor sztem, főleg ha nem egyértelmű, hogy a másik haverkodásból ír rád vagy fel akar szedni, be lehet játszani egy olyat, hogy azt mondod, randid lesz. Nyilván nem csak ráborítani, hanem úgy írni, hogy az természetes legyen.

"Ráérsz ekkor meg ekkor?" "Bocs, nem, randim lesz". Ez így sztem nem átlátszó.


Egyébként próbálkozhatsz azzal, hogy nem írsz vissza gyakran és csak tőmondatokban válaszolsz, de sok ember nem veszi olyan könnyen a lapot, nem ért a célzásokból. Egyértelműen ezzel nem biztos, hogy le tudod koptatni - és nem biztos, hogy ezután direktebben fog keresni.

2021. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kapcsolódj hozzá annyira, amennyire jónak érzed. Ebből érezni fogja, hogy nincs benned semmiféle vágy felé, a megismerésére.
2021. jún. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!