Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne ezt szóvá tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne ezt szóvá tennem?

Figyelt kérdés

Tegnap az egyik barátnőm megváltoztatta a profilképét, szolizni volt. A párom mutatta nekem, hogy "mit csinált?". Mondom szolizni volt. Nem is ez a lényeg, de láttam, hogy beakarta lájkolni de valamiért mégsem tette. (valószínűleg mert még néztem). Aztán amikor már nem néztem (fél szemmel még pont láttam..) akkor visszagörgetett a posztra és belájkolta.


Olyan kicsinyes, semminek tartom, emiatt nem szeretnék szólni. Másrészt pedig sunyinak gondolom ezt a cselekedetet és rosszul is esett. Magával a lájkolással nem lenne problémám egyáltalán, én is lájkolgatok ha úgy van, hanem az a probléma ahogy véghez vitte..


Mondjam vagy ne mondjam? :)


2021. jún. 16. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Felesleges. Úgy is te lennél az őrült hulye aki mindenfélét beképzel magának. Valójában egyértelmű hogy sunyiskodik a hátad mögött és félre tekintget már. Több mint valószínű hogy meg is csalt már
2021. jún. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

Tudod amikor a férfi tojáshéjon lépked mert nem lehet előre tudni milyen semmiségre robban az asszony, olyankor érdekes(nek tűnő) dolgokat tud művelni. Amint látod nem is alaptalan, mert ha nem a like a gond, akk a mozdulat minősége.

Veled is élmény lehet együtt lenni, másrészt remélem nem csak ez az egy papucsod van.

2021. jún. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2. nem szoktam kikészülni a dolgokon. Mint le is írtam most is semminek érzem másrészt mégis sunyi dolog szerintem.

Ha egy likeot nem mer felvállalni előttem akkor egy megcsalást pl hogy vállalna fel?

2021. jún. 16. 11:48
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Ne csinálj belőle balhét. Úgy is az lenne, hogy túl féltékeny vagy stb. Megspórolsz egy veszekedést! Inkább dugjatok egy jót helyette!😃😊
2021. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Semminek érzed mégis ide irsz kérdést és segitsünk eldönteni beleköss-e. Érdekes.

Inkább beszélnéd meg vele h nem zavar. Már ha tényleg nem.

2021. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
68%
Mélységesen együttérzek veled. Bizony ez egy gusztustalan, sunyi dolog, de nem szabad belemenni ilyen jellegű vitákba. Ám.. Hasznos és előre mutató konzekvenciát vonhatsz le ezekből a megnyilvánulásokból. :(
2021. jún. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Królájk.


Megalázó mindenkire nézve.

2021. jún. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor egy másik dolog:

Ha a párom úgy gondolja, hogy ez engem zavar.. akkor miért csinálja sunyiba? :)

2021. jún. 16. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!