Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok az emberek akik szándékos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok az emberek akik szándékosan teszik tönkre az emberi kapcsolataikat, vagy akadályozzák meg a létrejöttét, miért csodálkoznak és panaszkodnak, hogy magányosak?

Figyelt kérdés
2021. jún. 16. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem biztos, hogy felismerik a saját hibás működésük (pl én védő mechanizmusok, rossz minták, beidegződések miatt) és így csak annyit látna, hogy nekik szar, azt nem, hogy miért.
2021. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam panaszkodni miatta. Eléggé hangulat ember vagyok. Van, hogy még itthon sem beszélek senkivel mert nincs kedvem. A régebbi "barátaimat" ezzel el is veszítettem. Gyakran lemondtam programokat meg nem válaszoltam stb. Nem vagyok ilyen eljárós, bandázós, bulizós típus. Mondjuk én alapból magamnak való típus vagyok és szeretek egyedül lenni..szóval nem zavar. Nincs szükségem barátokra meg nagy társaságra ahoz, hogy jól érezzem magam.:D
2021. jún. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Mert rettenetesen buták.
2021. jún. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában ezeknél az embereknél fennáll az önreflexió teljes hiánya, többek közt ezért is olyanok amilyenek.
2021. jún. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én eléggé szelektáló típus vagyok embereket illetően, akit nem akarok az életemben látni, azt ignorálom, kitörlöm az életemből. Elvégre 7 milliárdan élünk a Földön. Bármikor szerezhet magának az ember új barátokat,társaságot, csak nyitottnak kell lenni, és tenni érte. Alapvetően, csak úgy mint a második válaszoló én is magamnak való vagyok, nem panaszkodom ez miatt, saját döntésemnek köszönhetően nem vagyok körülvéve emberekkel. De ahogy elnézem a mai fiatalságot, és a velem egykorúakat, nem maradok le semmiről :D
2021. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam ez azért van, mert egyrészt mindig attól tartok, a másik úgysem kíváncsi rám. Másrészt általában baromira elvagyok havazva, olyan időszakokban meg egyszerűen fáradt vagyok, nem megy a csevegés, amúgy sem vagyok igazán kommunikativ.
2021. jún. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, jó kérdés:

Én nemrég lezártam egy barátkozási lehetőséget egy szimpi emberrel. Nem igazán volt sosem barátom/barátnőm, évek óta az érzelmeket én kikapcsoltam magamban, így amit kaphattam volna a másik féltől, megijesztett, így elflegmáztam a lehetőséget, amit bánok.

Az érzelmek nagyon befolyásolják az embert, és nem gondoltam, hogy egy ismerkedés ennyire előre hozhatja az érzelmeket, ezért lezártam, ugyanakkor ezzel magam alatt vágtam is a fát, mert továbbra sincs ismerős mellettem.

2021. jún. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!