Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne haljanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne haljanak el az emberi kapcsolataim?

Figyelt kérdés
Állandóan azt veszem észre, hogy egy idő után "elfelejtkeznek" rólam az emberek. Voltak pl. baráti találkozóim lányokkal, azt hittem, hogy így majd közelebb kerülünk egymáshoz, de tévedtem. Nem éreztük rosszul magunkat, sőt olyan is volt, aki azt mondta, hogy lényegében véve bejönnék neki (viszonylag nagy a földrajzi távolság egyébként). Valami mégse oké, mert nem kapom vissza azt, amit adok, mintha kevés lennék, vagy nem tudom. Nem erőltetek semmit, nem keresem őket, mert minek, a kezdő lépéseket megtettem, de rendre ugyanaz az eredmény. Csak az zavar, hogy nem tudom, mit csinálok rosszul, miért nem közelebb kerülünk egymáshoz egy-egy személyes találkozó után, miért néznek virtuálisan is levegőnek. Én már feladtam, nem hívom őket, nem írok nekik, és az se biztos, hogy lenne velük kedvem újra személyesen találkozni. Nem feltétlenül akarok ezektől a lányoktól "úgy" kapcsolatot, jó lenne a szimpla haverság is, mégse megy, és még a legszerencsétlenebbnek, leginkább önbizalomhiányosnak se vagyok fontos, holott azelőtt rengeteget írtunk egymásnak, találkoztunk is, és tetszettem is neki. Mielőtt valaki félreértené: nem a virtuális világban élek, de vannak olyanok, akikkel nem lehet naponta vagy hetente találkozni. Nem értem, mi a baj velem, én ennél nem tudok több/jobb lenni. Ha valakinek van valamilyen jó ötlete, javaslata, az írhatna. Köszi.

2013. márc. 20. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak addig olvastam, hogy "nem keresem őket, mert minek"... de itt rájöttem a titok nyitjára. A kapcsolataid azért halnak el, mert nem teszel a fennmaradásukért.
2013. márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy baráti kapcsolat is nagyon képlékeny sajnos, nehéz megtartani.
2013. márc. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem lehet minden kapcsolatot fenntartani.:)) Akikkel érdemes,ápold a kapcsolatot(keresd gyakrabban,ha ő is vevő erre),akiknek meg nem jutsz eszébe annyira se,hogy miután párszor érdeklődsz róla,ő meg nem zargat,ha te nem őt,azt hagyd. Minden egyes nap szinte ezrekkel találkozunk,új emberekkel ismerkedünk meg,vannak az életben olyanok,akikkel rövidebb ideig vagyunk olyan jóba,aztán egy költözés,munka/suliváltás,és néhányan még beszélgettek utána is,a többi meg lassan elfelejt. Nincs ebben semmi katasztrófa,ismerkedj új emberekkel,akik meg igazán érdemesek rá,tartsd a kapcsolatot. A többi hidd el,nem olyan fontos!:)
2013. márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#1: Nem tudom, mit tehetnék még többet. Volt, akivel pl. msn-en beszélgettünk, úgy találkoztunk. Volt, akivel leveleztünk, utána mondtam, hogy találkozzunk, aztán megint csak én kerestem, hogy mi újság vele, nőnapra küldtem neki képeslapot, ő meg sz*rt egy jó nagyot a névnapomra, még egy e-mailt se írt, sőt az utóbbi időben még azt se kérdezte meg, hogy élek-e. Nem akarok rátelepedni senkire, ennél többet már nem tudok tenni.
2013. márc. 20. 22:41
 5/5 anonim ***** válasza:

A mai világban elég furcsák a kapcsolatok...


Ha engem nézünk, a környezetemben -osztály- nem nagyon bírok senkit, ezért senkivel sem tartom a kapcsolatot. Vannak akiket máshonnan ismerek, és jól kijövünk egymással, de igazából velük sem vagyok közelebbi kapcsolatban, tehát nem keressük egymást. Viszont van, hogy két ember megtalálja egymásban az igaz barátságot, akkor kialakul egy szorosabb kötelék, és foglalkoznak egymással jó esetben. Az utóbbi ritkább, mert gyakorlatilag mindenki szarik a másikra, csak a saját pillanatnyi örömét keresi, meg hogy legyen kivel elmenni beb@szni hétvégén, esetleg alkalmi iskolai csoportosulások vagy munkahelyi csoportosulások vannak...


Ha szeretnél igaz barátot, akkor olyan helyen keress, ahol hozzád hasonló emberek vannak. Leginkább hobbi elfoglaltságok, szabadidős érdekeltségek útján javasolnám, például ha zenélsz, akkor egy bandával nem járhatsz rosszul, vagy ha motorozol, akkor tudsz keresni korodbelieket, és úgy van közös téma, van miből kialakuljon a közelebbi viszony.

2013. márc. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!