Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem haverkodik velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem haverkodik velem, ha állítólag tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van a munkahelyemen egy férfi aki külsőleg nem egy adonisz, de a lányokkal nagyon elvan, bizonyára jó a dumája meg a kisugárzása, olyan nőcsábász lehet. Mindig a környékén dolgozó nővel látom,biztonsági őr az úriember.

Amióta ott vagyok azóta néz engem is állandóan, meg köszön ha úgy van,és mondták mások, hogy bejövök neki. De ezen kívül soha nem jött oda még spanolni vagy ilyesmi.

Nekem tetszik a szeme, és ahogyan rám néz eléggé bejön.

Zavart egy kicsit, hogy ha szinte mindenkivel haverkodik a környéken, akkor velem miért nem, ha még tetszem is neki?

Mostanában még jobban elvan a nőkkel, de mindegy mert nekem már túl sok lenne amúgy is. Csak kicsit frusztrált a dolog, mi lehet az oka?


2021. jún. 16. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
38%
Húzzazok el a tini kategóriába az előtted kérdezőkkel együtt.
2021. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan vagyok az irodában. Egy nővel nem haverkodok/viccelődök, aki nagyon az ideálom. Leblokkolok előtte.
2021. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!