Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasi állítólag semmire sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi állítólag semmire sem ér rá, se találkozni, se chatelni. Ez szerintetek is irreális?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk igazából együtt, de benne volt a pakliban. Szóvá tettem, hogy elhanyagol. Oké, sokat dolgozik, plusz a foci, eddig elhiszem. De hogy esténként ne legyen egy negyedórája beszélgetni, miközben látom, hogy szokott online lenni, ez gáz. Mondom, látom, nincs rá igényed. Azt mondja, ideje nincs. Hát persze. Szerintetek létezik ilyen? Szerintem kuka a dolog.

2020. szept. 11. 07:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
5%

Egy igazi férfinak a nő nem lehet első az életben.


Azoknak a pasiknak az első a csaj, akik nehezen jutnak pinához.

2020. szept. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
0%
Minden férfi ezt csinálja.
2020. szept. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
És ez így akkor normális helyzet??
2020. szept. 11. 07:51
 4/34 anonim ***** válasza:
82%
Figyelj, keress egy olyan pasit, aki nehezen ismerkedik. Az biztos fog tud értékelni. Ennyi.
2020. szept. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%

Mindenkinek arra van ideje, amire akarja.

Felejtsd el.

2020. szept. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is volt ilyen időszak az életemben, amikor nem fért volna bele ismerkedés, mert elfoglalt voltam az életben más dolgokkal. De akkor nem is ismerkedtem tényleg.
2020. szept. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Noren1989 ***** válasza:
100%
De akkor hogy "jöttetek össze"? Azért a szex megvolt?
2020. szept. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
93%
Csak rád nem ér rá. Nem érdekled
2020. szept. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem csak simán motíválatlan. Nem jössz be neki annyira hogy tegyen is érte, az embernek arra van ideje amit akar.

F

2020. szept. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Ha elmondaná, hogy figyelj, ez most nekem nem fér bele, ne húzzuk egymás idejét, az korrekt. De ügyesen tud hitegetni, hogy akarja, hogy majd találkozzunk, csak most nincs ideje. Nem látom rajta a nagy igyekezetet, hogy megpróbálná megoldani.
2020. szept. 11. 08:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!