Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglehet, hogy a nőkre (állító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet, hogy a nőkre (állítólag) jellemző biztonságkeresés nálam az érzelmi biztonság keresésében nyilvánul meg?

Figyelt kérdés

Szóval sosem éreztem, hogy a sikeres, magas státuszú, határozott kiállású férfiak vonzanának, csak olyasvalakire vágytam, aki ott van nekem, mikor szükségem van rá, támogat (lelkileg, nem anyagilag), elfogad olyannak, amilyen vagyok és szeret feltétel nélkül, már ha ez lehetséges. Nem úgy mondanám, hogy "gyenge nőnek" szeretem érezni magam az "erős férfi" mellett, inkább gyereknek néhány percig, amikor odabújhatok a másikhoz, rábízhatom magam és elhihetem, hogy semmi rossz nem történhet, amíg ő velem van.

Szerintetek ez egészséges? Normális? Nőies? Nem kősziklát akarok magam mellé, aki a racionalitás talajára rángat vissza, ha elragadnak az érzelmeim, elég racionális vagyok én egymagamban is. Pont, hogy az érzelmesebb oldalam fejlesztésére, "táplálására" van nagyobb szükség.


2020. ápr. 13. 04:37
 1/5 Noren1989 ***** válasza:

Nézzük csak...meglehet, igen.

Normàlisnak normàlis az elképzelésed.


Érdekes, hogy fél 5kor ez így eszedbe jutott...

2020. ápr. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Bak az aszcendensed? :)
2020. ápr. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

"...a sikeres, magas státuszú, határozott kiállású férfiak vonzanának":

Ezt egy alacsonyabb státuszú ember is tudná biztosítani. Bár gondolom az nem kell neked...

2020. ápr. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi speciális nincs a leírtakban, mindegy hogy most éppen hogyan nevezed a dolgot.
2020. ápr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#2

Most kikalkuláltam, elvileg mérleg, bár nem tudom, ennek mi a jelentősége.

#3

Szövegértés, please. Pont azt írtam, hogy az ilyesmi engem nem érdekel.

2020. ápr. 13. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!