Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy nő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy nő nem veszi észre az ölelésből, hogy a férfi erős szexuális vágyat érez iránta?

Figyelt kérdés

Nem rég egy ilyen élményben volt részem, ami azóta is éles, központi gondolat nálam.

Jaa, utánanéztem az ölelések fajatáinak, s miért is ne, pont a szerelmes ölelést produkáltam (szuperlakat)... önkéntelenül.


A beteljesedés semmiképp nem lehetséges erős erkölcsi akadályok miatt.



2021. jún. 18. 13:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet érezni vagy csak ignoralja N
2021. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Ez a felnőtt kategória.
2021. jún. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
hát ha megsímogatod a csipő alsobb tájékát uri emberesen , akkor elég egyértelmű lehet.
2021. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

2-es; Miért? Nem oda került a kiírás?

3-as;Semmiképp nem szeretnék 'belegbonyolódni", mint írtam semmiképp nem lenne helyes. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy kizárólag az ölelés milyenségéből létezhet, hogy valakinek nem lesz nyilvánvaló a másik érzelmi állapota?

2021. jún. 18. 13:36
 5/14 anonim ***** válasza:

Mit takar az az " erős erkölcsi akadályok miatt."?


Valószínűleg érzi, észre veszi, érti az ölelésből hogy mit szeretnél, viszont így eléggé félreértés történhetett, mert így valószínűleg úgy lehet vele hogy te többet érzel, mint amit sugározni akartál.


Vagy mivel az ölelés tudat alatti tett, az ember olyan ölelést produkál úgy hogy nem tudja valójában mit is érez, és csak a felszínen lévő érzésein nem tud tovább látni. Tehát tudat alatt te is érzed, hogy többet érzel a nő iránt, csak nem mered vagy nem akarod felszínre hozni se magad se mások előtt a valódi érzéseid.


Ez szomorú. Pedig lehet hogy több is lehetne köztetek, nem csak szex. Addig míg magad előtt sem mered felvállalni mit is érzel és akarsz, addig lehet életed legjobb élményét, érzését , nőjét szalasztod el. Sosem lehet tudni.


Amúgy igen, többnyire a nők értik az ölelésekből a férfi szándékait. Csak az nem, aki nem is akarja érteni.


Te érted a nő ölelését mit szeretett volna sugározni vele?

2021. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%

De, sajnos a felnőttbe raktad ezt a tini nyekergést. Hogy lehet valaki annyira ostoba, hogy az ölelésből a másiknak tudni kéne mindent?


Vagy azt kellett volna éreznie, hogy állt a farkad? Mert akkor azt mondd.

2021. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg még az ezo kategóráiba is írhatnád. Ott biztos vevők ezekre. xD
2021. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én észrevettem, de tök mindegy, mert az erkölcsi akadály nagyobb volt és nem kívánt többé megölelni.
2021. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én nem tudat alatt, hanem tudatosan érzem azt, amit közvetítettem. Nem írnám le konkrétan az esetet, mert félig magam előtt is szégyenlem. A hölgy 20 évvel idősebb nálam, és egy személy áll köztünk, aki miatt még a gondolatát is kiírtanám magamból. Ahogy én nem, úgy tudom, hogy ő sem szeretne ártani a kettőnk között álló személynek amennyiben a tesi vágy kölcsönös lenne, akkor sem. Lényegében a kérdésre +kaptam a választ, köszönöm
2021. jún. 18. 13:59
 10/14 anonim ***** válasza:
Te érzed a saját érzéseid? Wow.
2021. jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!