Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért izgulok ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgulok ennyire?

Figyelt kérdés

Segítségeteket szeretném kérni!

A barátom megkérdezte, hogy szeretnék-e együtt ebédelni a barátaival és az ő barátnőivel. Igent mondtam mert szerintem már bőven itt az ideje, de nagyon félek és nem tudom, hogy győzzem ezt le. Egyszer már sajnos lemondtam egy ilyen találkát mert nagyon megijedtem. Szeretnék jó benyomást kelteni hiszen ők a barátai. Meg az, hogy némelyiküknek barátnője is van és ők is ott lesznek, cseppet sem nyugtat meg😅 Ugye legyek önmagam, de ha én önmagamat adom nem nagyon fogok megszólalni és nagyon kínosan fogom magam érezni. Hogy oldódjak fel? Mi van ha például a haverok barátnői sokkal jobb fejek és nem tudok beilleszkedni?

Eleve nem vagyok túl jó a barátkozásban.

A csapat egyébként nagyon nemzetközi, több nemzetiségűek, de néhány lány magyar lesz.



2021. jún. 18. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

" Hogy oldódjak fel?"

Ne akarj feloldódni. Ne erőltesd. Akkor fogsz igazán feloldódni, ha elfogadod amilyen vagy, akár kínos, akár szorongós. Normális emberek pedig nem fognak elítélni emiatt.


"Mi van ha például a haverok barátnői sokkal jobb fejek és nem tudok beilleszkedni?"

Szerinted, mi lenne? Semmi. Akkor nem beszélgettek, nem lesz semmi, stb. Nem a világ közepe. Velük leszel, idővel megnyílsz, ha ők olyanok, akiknek úgy érzed meg tudsz nyílni.

2021. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
3-4 tequila és minden rendben lesz.
2021. jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megtörtént! Szuper jó volt! 1-es, 2-es, mindketten hasznos választ adtatok. Egy kis vodka és egyből jobb lett a hangulat. :D

És ők is ugyanúgy izgultak emiatt, mint én.

2021. jún. 19. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!