Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A huszonéves nőknek könnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszonéves nőknek könnyű vagy nehéz az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Köszönöm a válaszokat előre is.


A kérdés támogatója:


[link]


2021. jún. 18. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerkedés könnyű,normális,megfelelő párt találni viszont nehéz.
2021. jún. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szépeknek könnyű.
2021. jún. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha hozzájuk illő férfit akarnak, nagyon nehéz. Annyi, hogy nagyobb mennyiség nyomul rájuk.
2021. jún. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Ha őket kérdezed, nehéz. Ha a férfiak csinálnak egy kamuprofilt nőként, akkor ők azt mondják, hogy ez nevetségesen könnyű, és hihetetlen hogy nehéznek élik meg a nők.
2021. jún. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert a kamuprofil nem jelent semmit csak ezt nem értik meg. Tök normális, sőt, vonzó külsejű pasikról derül ki levelezés után, hogy perverzek vagy ütődöttek, vagy beképzelt bunkók. Aztán vannak pasik akik normálisnak tűnnek, de pár levélváltás után felszívódnak. Úgy, hogy megvolt az összhang, jót beszélgettünk, stb. Aztán van, akiről randin derül ki sok minden, pl nem is úgy néz ki mint a képen, vagy írásban még tudta tartani magát, de élőben kiderül, milyen tapló/rosszindulatú, vagy épp rasszista, homofób vagy tudom is én, bármilyen vállalhatatlan értékrenddel bír. Néha meg csak nem jövünk be élőben egymásnak, ez van. Amúgy amelyik nő nem kimondottan szép, az átélte már többször is, hogy akár levelezés közben akár élőben jött rá, hogy ő bizony itt szamárnak kell ló helyett.


Na most én értem, ha egyes pasik, főleg akik ilyenekkel szórakoznak, hogy női profillal regisztrálnak, hogy maguknak bizonyítsák az elméleteiket, ezt nem értik meg. Nem értik meg mert őket nem a valóság érdekli. Egyfelől. Másfelől pedig lehet, hogy nekik mindegy, csak (vonzó?) nő legyen, de ha mi komoly kapcsolatot keresünk, egy rakat dolgot figyelembe kell venni. Nem kén valaki, hiába vonzó, ha mondjuk egy rasszista ember. Tudod, milyen sok van ebből? Azt hiszed, csak a skinheadek ilyenek? Dehogyis. Szóval az, hogy ránk ír nagy mennyiség, nem jelent semmi.

2021. jún. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Akkor meg kell tanulni jól szűrni az embereket. Neked 1000 emberből kell, nekünk meg 5-ből. Én is beszéltem szexista, bipoláris, sérült nővel, mert nem volt más, aki értelmesebb volt, én meg vágytam az érzelmekre és a kapcsolatra, és nem okozott gondot az, hogy törődjek vele, segítsek kigyógyulnia. Nálunk a kapcsolat nem arról szól, hogy megtaláljuk az ideálist, hanem megtaláljuk azt, aki elég jó, és segítünk neki fejlődni. Teljesen más terepen játszotok. Ezt azért írom, mert fura, hogy nehéznek élitek meg. És az, hogy van egy nő, és bevállalom őt, mert nincs más, az nem rossz. Régen is így volt, és ez volt az alap, ha párt keresel magad mellé. Ettől még tudom teljesen szeretni, emberként tekinteni rá, nem húzva a számat vele lenni, hogy ahh, hát nincs más, legyen ez.
2021. jún. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked oké szerelem nélkül együtt lenni valakivel, rendben van. Nekem nem. Én nagyon megalázónak érezném, hogy bevállaltál mert nincs jobb, én meg mondjuk beléd szeretek.
2021. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elképesztően könnyű.
2021. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!