Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan személy, akár nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan személy, akár nő akár pasi, akivel szívesen összejöttél volna, de valamiért nem sikerült vagy kikosorazott, de így utólag hálát is adsz a sorsanak érte?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy durván elhízott, pedig nem is szült, csak nem kellene esténként gyorskajákkal tömnie magát, meg fél napokat aludni. Vagy megtudtad, visszaél azzal, hogy ővé a lakás, és rendszeresen oda is vágja ezt az utódodnak.
2021. jún. 20. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Hetedikes koromban nagyon szerelmes voltam az egyik osztálytársamba. Gyönyörű volt, okos, sportos, kedves, a fiúk közül mindenki odavolt érte. Egy sulibulin táncoltam is vele, de néhány nap múlva összejött az egyik osztálytársammal. Nagyon letörtem, szomorú voltam, legszívesebben öngyilkos lettem volna. Nagy nehezen kiábrándultam belőle. Aztán évek múlva a csaj szépen lassan egy r*babcá vált. Most olyan csúnyán néz ki, hogy...

Utólag nagyon örülök, hogy nem jött össze vele a dolog.

19/F

2021. jún. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1#


És még csak 19 évesek vagytok, hogy fog kinézni 10 év múlva. 😅

2021. jún. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!