Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen összezavarodtam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összezavarodtam. Szere-nem szeret?

Figyelt kérdés

3 éve a suliban piszkált egy srác,bunkózott.elhívtam a folyópartra h beszéljek vele h miért csinálja ezt.elmentünk sétálni,aztán megcsókolt és adott virágot is.ő ekkor 11 éves volt és 12.

pár napra rá nem szólt hozzám és úgy csinált mintha nem történt volna semmi.

én azóta a sétálás óta iszonyatosan bele vagyok zúgva,nem tudom elfelejteni...

a három év alatt (ami eltel_) nagyon sokat bántott,pl.ha beszéltünk msn-en akkor átmásolta másnak a beszélgetést,bunkó volt,nem értettem.

aztán tavaly mikulásbulin megcsókolt...

aztán elkezdett fogdosni...bevallom nagyon jól esett mert úgy éreztem törődik velem...

de más lányokat is fogdosott...ez iszonyatosan féltékennyé tett...:(

aztán osztálykirándulás...aludtam az ágyon és éreztem ahogy simogatja a hajamat :$ :DD annyira jó volt...

a három év alatt volt 2 távkapcsolatom is az alatt "elfelejtettem" őt...

aztán amikor "szakítottam" a távkapcsolatos barátommal akkor megint megszerettem...

1hete pénteken,banketten beszéltem vele vagyis majdnem...:(kihívtam az udvarra elkezdtünk dumálni,megkérdeztem h égis mi ez az egész h bunkó aztán kedves aztán megint bunkó...

már majdnem elmondta amit akart amikor az osztálytársak elvitték mellőlem bulizni :(

nem tudom miért szeretem ha ilyen gonosz volt velem .(

nagyon elkeseredtem h nem tudtam kideríteni mit gondol rólam..:'( rengeteget szoktam sírni miatta és próbáltam megutálni de nem megy ::::::'(

segítsetek létszi...:'(


2011. jún. 22. 08:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Szóval ezek szerint most vagy 14, ugye?

ez az első nagy szerelem. elmész gimibe és lehet elfelejted!

amúgy meg köztudott, hogy a fiúk lassabban érnek. Egyértelmű, hogy tetszel ennek a fiúnak, nagyon is. Különben nem adott volna anno virágot, vagy csókolt volna meg többször vagy simogatta volna a hajad. Csupán ő még ehhez lelkiekben nem nőtt fel annyira,mint te.Tipikus viselkedés: mint az oviban: meghúzom a hajad mert tetszel. Csak ő bunkózik... A tanácsom: próbálj meg vele nem foglalkozni. Ha szerelmes beléd akkor egy két év és lépni fog, ha nem akkor megmarad majd az első nagy szerelemnek amire jó emlékezni!

2011. jún. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!