Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy pont a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy pont a viszonzatlan szerelmeim tartják velem a kapcsolatot évek után is?

Figyelt kérdés
Egy érdekes dolgot figyeltem meg, ha így visszatekintek akár középiskolára, akár egyetemi éveimre, rengeteg emberrel jóban voltam, sok haverom volt, sok csajnak tetszettem, többel kavartam is stb., de közülük jelenleg senkivel szinte senki nem tartja már velem a kapcsolatot. Persze minden társaságban volt néhány valódi barátom, velük most is barátok vagyunk, de ez természetes. Viszont csak néhány olyan lány volt, akikért én tényleg igazán odavoltam, ők viszont pont nem viszonozták, így elég kínos jelenetek zajlottak le az ilyen szitukban, volt akivel hónapokig kerülgettük egymást. Na de az az érdekes, hogy pont ezek a lányok, akik semmibe vettek engem, jelenleg a közeli barátaimon kívül kb. ők az egyetlenek akik emlékeznek rám és minden évben néha-néha írnak nekem, érdeklődnek ,hogy mi van velem.
2016. dec. 6. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak azt tesztelik, hogy ha úgy hozná az élet, mennyire lenne könnyű téged kihasználni. Kb, mint mikor a matrózok ellenőrzik a mentőövet.
2016. dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség, mert nem kihasználni akarnak, csak kíváncsiak, hogy mi van velem. Soha nem kértek semmi szívességet.
2016. dec. 6. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:

...még


A lényeg, hogy arra kíváncsiak, hogy még vágyódsz-e utánuk. Persze konkrétan erre nem fognak rákérdezni, de apróbb jelekből is ki lehet puhatolózni. Ezt egyrészt azért csinálják, amit az előbb írtam, vagy lehet, hogy csak simán egonövelésre van szükségük.

2016. dec. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, nem hiszem, hogy erről lenne szó, mivel mind boldog párkapcsolatban vannak, az egyikük még azt is megírta, hogy eljegyezték, szóval nem hinném, hogy pont tőlem várnának bármi megerősítést. Meg aztán én már egyáltalán nem vágyódom utánuk, nem is írtam nekik semmi ilyesmire utalót, csak tárgyilagosan szoktam válaszolgatni, meg ilyen semleges témákról beszélgetünk.
2016. dec. 6. 20:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát a 3. verzió, ami nagyon ritka, hogy egyfajta felelősséget éreznek irántad. De akkor igen tiszteletreméltó személyekről van szó.
2016. dec. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez már valószínűbb. Tényleg tiszteletreméltó személyek és jó emberek, csak ilyen lányokba tudtam eddig beleszeretni. Szerencsére a sok időnek és távolságnak köszönhetően már kiszerettem belőlük és már csak simán kedvelem őket.
2016. dec. 6. 21:01
 7/7 anonim ***** válasza:
növeli az egójukat. én nem szólok az ilyenekhez. tiltom face-n stb.
2016. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!