Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás legyen vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás legyen vége?

Figyelt kérdés

Ismerőseim közül sokan, de a rokonságomban is már szinte mindenki házas, és gyereke van. Én meg egy férfinál nem hogy eljegyzést, és esküvőt, de inkább az irányomba való teljes érdektelenséget érem el, ez estben, vagy én szakítok, vagy engem hagynak el. A barátommal is eleinte minden tökéletes volt, bókolt nekem, érdeklődött irántam. 1 éve vagyunk együtt, én 28 éves vagyok.

De az utóbbi 2 hónapban mintha nem minden stimmelne velünk. Megígéri hogy találkozunk, aztán már másnap lemondja a találkát, azért hogy a legjobb barátjával csináljanak közös programot. Egy héten egyszer találkozunk, gyakran nálunk is alszik, mert a szüleimmel élek, és ők megengedik. A szüleim szerint kihasznál azzal, hogy hagyom ott aludni.

Arra is volt már példa, hogy azzal viccelődött, hogy egy másik nőnek a képe ott volt a messengerén és át is küldte képernyőfotóként, azt mondta csak viccelt, és kíváncsi volt hogy reagálok. Az is előfordult már hogy átküldte nekem női ismerősök képeit azzal, hogy nézzem meg mennyire lóg a mellük, persze az enyém milyen szép.

Volt úgy hogy hívtam, és nem vette fel a telefont, de ha ő hív és nem 1 másodpercen belül veszem fel, akkor már kérdezget, hogy miért ilyen későn veszem fel a telefont. Azt mondta ha valami nem tetszik, akkor nem fog feleségül venni, tudja hogy ez egy nagy álmom lenne. Nekem eddig több volt a magány az életemben, irigykedve nézek mások tökéletes párkapcsolatát. Én meg nem érdeklek senkit sem.


2021. jún. 21. 22:06
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
9%

A te döntésed.


Feltételezem, h a hiba a te készülékedben van.

2021. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%

Próbáltál vele beszélni róla?


Amúgy ez is a te kérdésed? https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2021. jún. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam, de akkor mindig azzal jön hogy én csak veszekszem, és ilyenkor azt mondja, hogy elfog hagyni.
2021. jún. 21. 22:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Olvasd végig úgy, mintha nem te írtad volna es válaszolj magadnak. Te együtt maradnál vele?
2021. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen kérdések elolvasása után döntök úgy, hogy mára inkább kikapcsolom az internetet. Ilyen létezik?
2021. jún. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Isten őrizz, hogy ez a kihasználós hímsoviniszta hazug barom, aki heti egy szexre használ téged, elvegyen...

Nem tűnik fel, hogy ő ezt jutifalatként húzogatja az orrod előtt mézesmadzagként, hogy ezzel idomítson? HOgy szépen kussoljál és minden úgy legyen, ahogy ő szeretné a továbbiakban is?

Elképzelted már, hogy ez a hapsi lesz a férjed és ott leszel kiszolgáltatva bevétel nélkül egy újszülöttel? Szerinted...???

Rúgd ki még ma.

2021. jún. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"azzal viccelődött, hogy egy másik nőnek a képe ott volt a messengerén és át is küldte képernyőfotóként"

Barátod hülyének néz, vagy elképesztően rossz a humorérzéke.


"Azt mondta ha valami nem tetszik, akkor nem fog feleségül venni, tudja hogy ez egy nagy álmom lenne."

Barátod egyáltalán nem tisztel, másodrendű vagy a kapcsolatban.


Ne azért légy kapcsolatban, mert körülötted mindenki házas, hanem mert jobbá teszi az életed. Önmagad ha nem tiszteled, más miért tegye?

2021. jún. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!