Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Innen mennyi esély van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Innen mennyi esély van egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Még a vírus előtti időkben megismerkedtem az egyik buliban egy fiúval. Latszott hogy rám kattant, mindig jött utánam és bókolt (nem nem volt részeg). Azt hittem hogy a dolog csak egy estére szól de 2 nap múlva felkeresett facebookon, rám írt hogy találkozhatnánk. Belementem ez többször megtörtént. A találkákon többször lépett velem kontaktba, hozzám ért megfogta a kezem átkarolt. Mondta hogy szeretne már szerelmesnek lenni de így konkrétan mint mi ketten sosem jött fel erről a szó és nem tudtam hogy csak szexet akar, barátkozni, vagy szerelmes. Egyik találkozón mondta hogy van egy másik csaj akivel összejöttek. Akkor azt hittem hogy többet már velem nem foglalkozik majd úgy de ugyanúgy találkozgatunk továbbra is méreget hozzám ér a kapcsolata ellenére. Mondta hogy a barátnője mellett én vagyok az a lány akire mindig számíthat. Ugyanúgy hozzáér a hajamhoz a kezemhez és sokszor kéri hogy videóhívásozzunk. Nem tusok rajta kiigazodni...mi lehet ez?



20/L



2021. jún. 21. 22:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
B terv
2021. jún. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mikor kérdezi hogy van e már barátom éa mondom hogy szingli vagyok akkor mindig megnyugtat hogy semmi gond, kicsit olyan mintha örülne neki
2021. jún. 21. 22:27
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

Mondom én, te vagy a cserejátékos ha gáz van


#1

2021. jún. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Próbáld magad a helyébe képzelni, az talán segít megérteni, hogy mit miért csinál.
2021. jún. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gyanús,hogy b terv vagy. :)
2021. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Még így sem megy xd nem tudom hogy ha szereti a barátnőjét miért igényeli más nők fogdosását...
2021. jún. 21. 22:33
 7/22 anonim ***** válasza:
Kispados vagy. Értsd, ha a nőjével mégsem mennek a dolgok akkor elővesz a fiókból és/vagy attól hogy nője van még simán megdugna mellette. T'od a pasik egy része már csak ilyen, attól hogy van nőjük még nem állnak le és kajtatnak más csajok után is. Te vagy az egyik kispados, meg lehet ül még melletted 5 másik játékos akiről nem tudsz.
2021. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
És ha kapcsolatban van miért B terven gondolkodik? Elvileg szereti a bnőjét
2021. jún. 21. 22:36
 9/22 anonim ***** válasza:
De egyébként, egyszerűbb lenne, ha tőle kérdeznéd, nem?! Ő jobban tudja a választ, mint bárki itt:)
2021. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Majd biztos bevallaná xd tapasztalatok érdekelne meg külső szemlélőként meglátasok
2021. jún. 21. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!