Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Innen mennyi esély van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Innen mennyi esély van egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Még a vírus előtti időkben megismerkedtem az egyik buliban egy fiúval. Latszott hogy rám kattant, mindig jött utánam és bókolt (nem nem volt részeg). Azt hittem hogy a dolog csak egy estére szól de 2 nap múlva felkeresett facebookon, rám írt hogy találkozhatnánk. Belementem ez többször megtörtént. A találkákon többször lépett velem kontaktba, hozzám ért megfogta a kezem átkarolt. Mondta hogy szeretne már szerelmesnek lenni de így konkrétan mint mi ketten sosem jött fel erről a szó és nem tudtam hogy csak szexet akar, barátkozni, vagy szerelmes. Egyik találkozón mondta hogy van egy másik csaj akivel összejöttek. Akkor azt hittem hogy többet már velem nem foglalkozik majd úgy de ugyanúgy találkozgatunk továbbra is méreget hozzám ér a kapcsolata ellenére. Mondta hogy a barátnője mellett én vagyok az a lány akire mindig számíthat. Ugyanúgy hozzáér a hajamhoz a kezemhez és sokszor kéri hogy videóhívásozzunk. Nem tusok rajta kiigazodni...mi lehet ez?



20/L



2021. jún. 21. 22:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mit akarsz egy olyan sráctól, aki az aktuális barátnője mellett más lányokkal találkozgat? Ha össze is jönnétek, melletted is ezt csinálná, a másik, hogy ha annyira kellenél neki, akkor nem mással jött volna össze.
2021. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
100%

"ha szereti a barátnőjét miért igényeli más nők fogdosását..." Lényegre tapintottál. Mi lenne, ha megkérdeznéd tőle?


"Elvileg szereti a bnőjét" Elvileg xd

2021. jún. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Férfiként mondom: Ha legközelebb hozzád ér, olyan hagymás-tejfölös lángost csavarj le neki, hogy lerepül a feje. Ez egy takony. Erre az élet egy területén sem számíthatsz. Ahogy a barátnője sem (akit szintén sajnálok, mert azt hiszi emberrel van együtt).
2021. jún. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Meglátás: a fickó nagyüzemi csajozógép, s jól írtad "elvileg" szereti a nőjét, de nem szerelmes belé. Az viszont fix, hogy a nője előtted van a sorban, jobban tetszik neki mint te. Szóval vagy kivárod amíg szakítanak és megkapod a "főnyereményt" (olyan pasit akinek már korábban is jobban tetszett más, meg amúgy is félrekúr), vagy elfogadod a másodhegedűs szerepet és dugsz vele (mivel kezdesz szerelmes lenni, így nem javasolnám), vagy felnőtt nőként gondolkozol és skippeled a témát és olyan pasival kezdesz akinél no.1. vagy.
2021. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Fura, mert a nője idősebb nála és kissé túlsúlyos is én meg nem ez a kategória vagyok...csak lehet a csajt könnyebb volt megkapnia
2021. jún. 21. 22:47
 16/22 A kérdező kommentje:
Meg én 60 km-re vagyok, a csaj meg egy városban lakik vele
2021. jún. 21. 22:48
 17/22 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Kérdező: Az lényegében irreleváns. A (nagyot nyelek) srácból az alapvető emberség, és következetesség hiányzik, ami alkalmatlanná teszi bármilyen kapcsolatra - legfőképpen hogy szereted (noha meg ne haragudj, de nem érdemli meg).
2021. jún. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Most őszíntén, miért tartod még vele a kapcsolatot?

Kell neked egy olyan fickó, aki barátnő mellett másnak is csapja a szelet?


Igen, B terv vagy, de ne félj, utánad jön a C és D terv is :)

2021. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi (főleg ebben a korban, amikor ugye nem feltétlenül az élete párját keresi) mindig vevő egy másik pinára. nincs ezzel semmi gond, csak tudd, ennyire vedd komolyan.
2021. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
71%
Ha te tetszenél neki igazán, akkor nem választotta volna azt, akit “könnyebb volt megkapni”…. Ez nem így megy. Annyira nem jössz be neki, de azért lefeküdne veled is. Mivel te pedig olyan buta vagy, hogy mindennek ellenére beszélsz és találkozol vele, nyilván maga mellett tart. Jó egy ilyen kis naiv lány, akit a csaja mellett tud hülyíteni.
2021. jún. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!