Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártál már úgy, hogy kérdezel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál már úgy, hogy kérdezel valamit es a másik csak mellé-, másról beszél, nem válaszol, ezért újra kérdezed, aztán ettől ideges lesz támadásnak veszi, de még mindig nem kaptál választ, ezert ismételten újra megkérdezed, es aztan ebből van egy ...?

Figyelt kérdés

Kérdés folyt.:és aztán ebből van egy hatalmas balhé, mire végre választ kapsz?


Aztán te vagy elhordva mindennek, hogy te támadsz, erőszakos vagy, direkt csinálod, hazudsz(...), meg ezért ki akarnak veled b.szni, sík ideg, megvádol azzal, hogy te vádolod őt, és semmit nem ért abbol ha magyarázod, hogy egyetlen kerdesre vártál csak választ (amit amugy 5 masodperc alatt meglehetett volna válaszolni normálisan)


Szóval a végèn még örülhetsz is hogy nem nyírtak ki egy kérdés miatt.



2021. jún. 22. 16:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Az ilyen kommunikácios afférokat hogyan lehetne megoldani?
2021. jún. 22. 16:58
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Én az ilyen embereket egyszerűen kiradírozom az életemből, nem ér ennyit az egész.
2021. jún. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit kérdeztél?

Ilyenbe én még nem szaladtam bele, de vagy tényleg nem értette a kérdést, vagy nem akart rá válaszolni.

2021. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Es tök egyszerűt kerdeztem pedig. Ez meg a hab a tortán.
2021. jún. 22. 17:09
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Bas2ki, de MIT kérdeztél?

Most se lehet érteni, hogy mit akarsz. Gondolom csóri párod se tud többet kihámozni, ha megszólalsz. Tanulj meg értelmes kérdést feltenni!

2021. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lényegtelen mit kérdezett a kérdező, ez általánosságban így működhet. A másik fél nem akart róla beszélni, esetleg kellemetlen téma, vagy sunyít benne,vagy egyszerűen csak nem akar róla beszélni és "legjobb védekezés a támadás" alapon, terelve az egészet, vakvágányra viszi. Ennek az ellenkezője, de kb a végkimenetel uaz amikor egyáltalán nem válaszol/reagál arra amit kérdez, sőt, ha nem élnek együtt még a találkozást is kerüli. Nálam egy a lényeg: akivel nem tudok BÁRMIRŐL normális hangnemben kommunikálni, és ez előfordul többször, rendszeresen, azzal lezárom a kapcsolatot.Bármennyire aranyos, rendes, helyes, bármennyire vonzódok hozzá, ha nem tudunk kommunikálni vége.
2021. jún. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hallja meg a mondanivalomat, akkor egyből kuka.

Felesleges idopazarlas

2021. jún. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hallgatja*
2021. jún. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hiszem, értem. Na, az ilyennek nyűg vagy és elengedi a füle mellett a mondanivalód. Aztán te nem hagyod annyiban és még idegesebb lesz, hogy baszogatod. Esetleg olyan a téma, ami miatt hazudnia kell és az is felcseszi, nem akar igazat mondani.

Ezt nem lehet javítani. De minek is lennél ilyennel?

2021. jún. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!