Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor mondod, hogy egy nő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondod, hogy egy nő nem dekoratív?

Figyelt kérdés

Nincs meg az a kifejezett nőies szépsége, kisugárzása?

Vagy egyszerűen a nem szép, csúnya finomabb kifejezésmódja?


2021. jún. 24. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Általában akkor, ha tipikus "szétbagózott" arca van akin érezni a napi 1-1,5 doboz cigi áldásos hatásait.


Alkoholista nőkre, akik tehetnek bármit, a tekintetük vizenyős lesz egy idő után, és rajtuk is kifog végül a "borvirágos orr", ami férfiaknál is undorító.


Esetleg olyanokra akiknél tényleg nagyon nem szép vonások jelentkeznek, de náluk próbálnék sokkal szebben fogalmazni, mert sértőnek érzem még ezt a kifejezést is, egy olyan dologra amiről senki nem tehet, továbbá lehet, hogy személyiségre teljesen rendben van, vagy akár kiemelkedő is.

2021. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
soha, nem használom ezt a szót
2021. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

A dekoratívat a kisminkelt, beallított hajú, szexin öltözött nőkre szokták használni. Pl. egy szép lány smink nélkül, melegítőben nem dekoratív, de attól még szép.

A csinos egyfajta szinonimája szerintem, csak más a "fokozat". Persze lehet, hogy használják másféleképp is, de én így ismerem.

2021. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Én is csinos vagyok a magam módján de nem hordok magassarkút és elegáns ruhákat, illetve alig sminkelek. (szerencsére nincs is rá szükségem). Egyszerű szoknya vagy nadrág, lapos cipő, blúz vagy póló. A hajam szinte sosem beállított, ugyanis vékony szálú, puha és nem mutat szépen leengedve sem, feltűzve sem. Sehogy. Viszont azért vannak férfiak, akiknek bejövök, innen gondolom, hogy ronda feltétlenül nem vagyok, de hogy dekoratív sem, az tuti.
2021. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Egy szép, jó alakú nő ha egy szemetes zsákot is húzna magára az akkor is dekoratív. Egy cölöplábú plusszájz meg max egy fétisekkel megáldott rétegnek.
2021. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Dekoratív az, aki alapvetően nem egy szépség, de szemmel láthatón ad magára, figyel a megjelenése részleteire, és összességében kellemes benyomást kelt.

Nem dekoratív az, aki nem szép, és nem is ad magára, igénytelen a megjelenése.

2021. jún. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
4. Hagyjuk inkább a gyk-s nőket. Itt a 99% csinosnak tartja magát, de kb. 20 levelező partneremből egyet sem tudnék kiemelni, aki csak annyira lett volna csinos, hogy vonzónak találtam volna. Pedig nem modellekre vagyok hangolva. A 40 feletti kategóriát meg inkább hagyjuk!
2021. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mutatós nőkre mondjuk, hogy dekoratívak. Vonzzák a tekintetet.


Nem egyenlő a széppel. Egy kevésbé szép nő is lehet dekoratív (smink, smukk, illat).

2021. jún. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

7-es, valószínűleg az a te szinted.

Nehogy ezért már a nők legyenek hibásak:DDDDDD

2021. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem dekoratív. Nincs nőies alakja vagy ha van is uniszex vagy férfias cuccokban rejti el. Tipikus olcsó kínai alaktalan legyen rajta valami de mindegy mi ruhákban jár.
2021. jún. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!