Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van benne valami, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van benne valami, hogy a szebb, dekorativabb lanyok sokkal visszafogottabban kezdemenyeznek?

Figyelt kérdés
A kevesbe szep lanyok pedig inkabb radikalisabban, bevallalosabban kezdemenyeznek?

2019. márc. 4. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Ez pont fordítva van, szerintem.

A szépek úgymond úgy vannak vele, hogy ők megtehetik, hogy valakik legyenek, hisz szépek.


Én mondjuk csinos vagyok, bár kinek mi, de én fizikálisan soha nem kezdeményzenék egy pasinál. Max szemezek és küldöm az egyértelmű jeleket.

2019. márc. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Meselj, milyen jeleket kuldesz. Sajnos a ferfiak tobbsege nehezen ertelmezi a jelek tobbseget...
2019. márc. 4. 14:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóval azt állítod, hogy egy szürke kisegér simogatja a fenekedet a metrón mert szeretne tőled valamit? :D

vannak rámenős, harsány lányok minden kategóriából, nem a külsőn múlik a viselkedés.

2019. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

Amúgy igen, visszafogottabban. Az ãtlagos , vagy átlag alatti lányok nagyon kaparnakm, mert tudják, máshogy nem lesz sose pasijuk.

A szép, csinos lányok előtt az már egy mérce, hogy a pasi hogy kezdeményez.

2019. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szemezés, állandó szemkontaktus keresése, mosolygás, ha már beszélő viszonyban vagyunk, akkor testbeszéd, odafigyelek, mikor beszél..stb.


De van párom és őt neten ismertem meg.

2019. márc. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

A kevésbé szép lányok rámenősebbek ilyen téren.

A szépeknek nem nagyon kell kezdeményezni, mert van elég jelentkező.

2019. márc. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem.
2019. márc. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

A dekorativabb lányok egyáltalában nem kezdeményeznek, mert semmi okuk rá, így sem győznek válogatni.


A kevésbé szép lányok kezdeményeznek egyedül, a ligájukon felüli férfiaknál.

2019. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

Csinos nőnek nem kell nyomulnia hogy összeszedjen egy pasit, eléri úgyis a célját, hogy odamenjenek hozzá. Válogathat ezerrel a jelentkezők közül, ez a szerep számára kedvező, mert nem utasítják vissza és kevés energiát kell belefektetnie a kapcsolataiba.

A kevésbé szép nők pontosan tudják, hogy ha jó pasit akarnak fogni azért bizony tenniük kell, fel kell hívniuk a kiszemelt férfi figyelmét és bizonyítani a rátermettségüket.

2019. márc. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De akkor én vagyok ufo??

Csak a kilóimmal van baj, de sose másznék rá senkire, semmi bajom egyedülléttel.

2019. márc. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!